Senamiesčio būsto rinkoje – kuklios apimties projektas su didingu vaizdu

2014-09-04

DSC04621

„Višinskio kalnas“ – tai naujas mažaaukštės statybos daugiabučio projektas vienoje vaizdingiausių Vilniaus miesto dalių, Senamiesčio seniūnijoje. 4 aukštų pastatas iškils gamtos apsuptoje P. Višinskio gatvėje. Tausojančios ir integruotos architektūros projekte gyventojai galės rinktis jaukius, nedidelės kvadratūros, itin patogaus išplanavimo butus. Projektą įgyvendinančios bendrovės BUVIS investicijos siekia daugiau nei 6 milijonus litų.

„Šis nedidelės apimties projektas rinkai siūlo tik mažos kvadratūros butus senamiestyje, pro kurių langus atsiveria nuostabi Vilniaus panorama. Svarbiausia, kad projekto kainodara yra iš tiesų konkurencinga: sunkų būtų šiuo metu rinkoje rasti naujos statybos projektą, kuris būtų įgyvendinamas senamiesčio pašonėje, su įstabiu vaizdu ir apie 6000 litų už kvadratinį metrą. Be to, statytojams potencialiems pirkėjams, esant erdvesnio būsto poreikiui, palieka galimybę sujungti atskirus butus“, – kalba Audrius Šapoka, „Ober-Haus“ Būsto departamento vadovas. „Višinskio kalnas“ projekte parduodami butai yra 2-3 kambarių, kurių plotai svyruoja nuo 34 iki 48 m2. Mažaaukštės statybos name iš viso bus įrengti vos 32 butai. Automobilių stovėjimo vietos – po namu įrengtoje aikštelėje, iš kurios savo būstą galima bus pasiekti liftu.

Pro didelius buto langus maksimaliai atsiveria nuostabūs vaizdai į Vilniaus senamiestį ir lietuviškąjį Monmartrą – Užupį. Kaimynystėje – mažaaukštė statyba. Ypač aukšta sienų, langų ir stogo šiluminė varža. Nauja, papildomą šilumos sulaikymą viduje užtikrinanti langų statymo technologija. Nuosava dujinė katilinė lemia kur kas taupesnį ir komfortiškesnį būsto išlaikymo kaštus, nėra, vadinamojo, gyvatuko mokesčio, šilumos trasos nuostolių.

„Šis projektas turėtų būti itin patrauklus jauniems, ambicingiems specialistams. Viliojančią galimybę atrasti čia jaukų būstą turėtų tiek ir jaunos poros, tiek ir garbaus amžiaus senjorai. Neatmeskime ir investuotojų potencialo – nuosavybė senamiestyje visada turi ir turės savo išliekamąją vertę. „Ober-Haus“ duomenimis, šiuo metu centre ir senamiestyje butų nuomos pelningumas siekia apie 4,8 proc. Pastovi ir garantuota investicija“, – teigia „Ober-Haus“ atstovas.

Puikus susisiekimas ir patogi miesto centro infrastruktūra. Senamiestis pasiekiamas vos per 5 minutes, 4 minutės- iki Užupio ir 6 minutės – iki Katedros aikštės!
Planuojama „Višinskio kalno“ statybų pabaiga – 2014 m. rugsėjis, pridavimas valstybinei komisijai – 2014 m. spalis

Audrius Šapoka

“Ober-Haus” Būsto departamento vadovas +370 645 59337

Butų kainų pokyčių (OHBI) skaičiuoklė

Prašome pasirinkti nuo ir iki datas.
Ačiū!
Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta!