Apie Ober-Haus

 

Stambiausia nekilnojamojo turto paslaugų bendrovė Baltijos regione

3

šalys

20

biurų

240 +

kvalifikuotų specialistų

25 +

metų patirtis

Ober-Haus teikia visas nekilnojamojo turto paslaugas Lietuvoje ir Baltijos regione. Pirmąjį savo biurą įmonė atidarė 1994 metais Taline. Šiandien Ober-Haus turi 20 savo atstovybių didžiausiuose Lietuvos, Latvijos ir Estijos miestuose, kuriuose dirba daugiau nei 240 darbuotojų.

 

Ober-Haus nuo 2007 metų buvo Suomijos nekilnojamojo turto rinkos lyderei „Realia Group“ priklausančių įmonių grupės dalis. 2021 metais Ober-Haus prisijungė prie stambiausios Suomijos tarpininkavimo ir NT konsultacijų paslaugų bendrovės „Kiinteistömaailma“.

Ober-Haus Lietuvoje

Ober-Haus Lietuvoje turi biurus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Palangoje ir Druskininkuose. Platus biurų tinklas leidžia operatyviai teikti aukščiausios kokybės paslaugas bet kurioje šalies vietovėje.

 

Mūsų komandoje dirba daugiau nei 140 profesionalų visoje Lietuvoje: turto ir verslo vertintojai, gyvenamojo ir komercinio NT ekspertai, turto valdymo administratoriai ir rinkos analitikai.

Patirtis ir žinios

Ober-Haus teikiamų paslaugų pagrindas – išsamios žinios apie vietos rinkas ir daugiau nei 25 metų patirtis nekilnojamojo turto srityje. Klientai mus vertina dėl profesionalaus rinkos išmanymo bei abipusiu pasitikėjimu ir ilgalaike partneryste kuriamų santykių. Todėl komandos profesionalumas ir aukštos verslo kultūros puoselėjimas yra mūsų varomoji jėga, užtikrinanti sklandų darbą, siekiant sukurti didžiausią vertę mūsų klientams.

Mūsų paslaugos

25 metų patirtis, aukštas žinių lygis, griežtas profesinių standartų laikymasis mums leidžia teikti tik aukščiausios kokybės NT paslaugas:

  • tarpininkavimas išnuomojant, parduodant ir perkant komercinį ir gyvenamąjį nekilnojamąjį turtą;
  • nekilnojamojo ir kilnojamojo turto vertinimas;
  • verslo vertinimas;
  • kompleksinės naujų NT projektų kūrimo, rinkodaros ir pardavimo valdymo paslaugos;
  • turto valdymas;
  • rinkos tyrimai ir analizės.

14.000 NT paslaugų per metus

Per metus Ober-Haus Lietuvoje suteikia daugiau nei 14.000 NT paslaugų, tokių kaip nekilnojamojo ir kilnojamojo turto bei verslo vertinimas, tarpininkavimas perkant, parduodant ir nuomojant NT, turto valdymas bei rinkos tyrimai. Mūsų ekspertų kompetencija ir teikiamų paslaugų kokybe pasitiki tiek Lietuvos, tiek užsienio įmonės, investiciniai fondai ir privatūs investuotojai.

Įgyvendinti projektai

Komercinio NT tarpininkavimo patirtis ir būsto projektai, kurių pardavimu ir rinkodara rūpinosi Ober-Haus

Tarptautinis įvertinimas

Didžiuojamės tarptautinio kapitalo ir finansų rinkų žurnalo „Euromoney“ įvertinimu. Ober-Haus daugelį metų išlaiko lyderio pozicijas ir pelno aukščiausius „Euromoney“ įvertinimus visose kategorijose:

  • geriausia NT bendrovė (Overall) Lietuvoje 2022, 2021, 2020, 2018, 2015
  • geriausia turto vertinimo bendrovė Lietuvoje (Property Valuation) 2022, 2021, 2020, 2019, 2018, 2017, 2015
  • geriausia NT tyrimų ir analitikos (Research) bendrovė Lietuvoje 2022, 2021, 2020, 2019, 2018, 2016, 2015
  • geriausia NT tarpininkavimo (Agency-Letting/sales) bendrovė Lietuvoje 2022, 2021, 2020, 2017, 2015

Mumis pasitiki

Šioje svetainėje naudojami slapukai. Paspaudę "Aš sutinku" arba naršydami toliau, patvirtisite savo sutikimą. Aš sutinku

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.