Komercinis turtas ir investicijos

Savo klientams suteikiame ilgalaikę vertę kuriančius sprendimus

Sukaupę ypač didelę patirtį komercinio NT rinkoje, teikiame profesionalias ir individualizuotas visų tipų komercinio NT pardavimo, įsigijimo, nuomos ir konsultavimo paslaugas visoje Lietuvoje ir Baltijos šalyse. Žvelgdami į kiekvieno kliento poreikį ir tikslus kaip į savo, dalindamiesi patirtimi ir žiniomis, siekiame suteikti geriausius ir ilgalaikę vertę savo klientams kuriančius sprendimus komercinio NT rinkoje.

Komercinio turto pardavimas

Mes rūpinamės visais komercinio NT pardavimo etapais: nuo objekto techninės, teisinės ir pardavimo galimybių analizės, aktyvios pirkėjų paieškos ir pasirengimo deryboms, iki pardavimo sutarties sudarymo ir sandorio pabaigos. Dirbame su visų tipų objektais – biurais, prekybinėmis ir logistikos patalpomis bei žemės sklypais visoje Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

01

Patirtis ir ekspertiškumas

Ypač gerai išmanome Lietuvos ir specifinę atskirų miestų, bei regionų NT rinką, jos tendencijas, vykstančius sandorius, jų kainodarą bei bendrą ekonominę ir investicinę aplinką.

 

Atsižvelgiant į kliento situaciją ir tikslus, gebame tiksliai įvertinti turto kainą ir parengti tinkamiausią pardavimo ir kainodaros strategiją.

02

Į klientą orientuotas požiūris

Jūsų tikslai yra mūsų prioritetas. Siekiame gerai suprasti jūsų verslo tikslus NT rinkoje ir užtikrinti, kad bet koks NT sandoris atitiktų jūsų lūkesčius ir ilgalaikę viziją.

03

Rinkodara ir pirkėjų pasiekimas

Mūsų tikslas – pasiekti ir sudominti kiekvieną potencialų pirkėją: naudojame patikrintas ir efektyvias rinkodaros priemones, nuolat ieškome naujų pardavimo kanalų: nuo išorinės informacinės sklaidos būdų iki vidinių pardavimo kanalų.

 

Turime platų potencialių pirkėjų, investuotojų, kitų rinkos dalyvių tinklą, leidžiantį pasiekti tiek aktyviai ieškančius NT, tiek neaktyvius, bet potencialius pirkėjus.

04

Derybų įgūdžiai

Komercinio NT sandoriai yra sudėtingi ir priklausomi nuo įvairių sąlygų. Esame patyrę derybininkai, gebantys pasiekti visoms sandorio šalims vertingiausią susitarimą.

 

Savo klientams siekiame gauti maksimalią sandorio vertę. Tai apima tiek turto parengimą pardavimui, tinkamiausios sandorio struktūros sudarymą, tiek derybas dėl geriausios kainos, nuolaidų ir bet kokių kitų papildomų sandorio sąlygų.

05

Teisinė analizė ir auditas

Patikriname, ar visi sandoriui, deryboms, kainodaros ir pardavimo strategijos paruošimui reikalingi dokumentai yra tinkamai parengti.

 

Padedame teisinio audito procese, koordinuojame su juo susijusius vertinimo, kadastrinių ar geodezinių matavimų, techninio ir teisinio audito ir kt. dokumentų parengimo procesus.

06

Laiko efektyvumas

Komercinio turto pardavimas paprastai yra ilgai trunkantis procesas. Užsiimame visais su pardavimu
susijusiais procesais, žinome, kaip juos efektyviai valdyti, todėl mūsų klientai gali koncentruotis į savo verslą ir kitus prioritetus.

 

Gebame efektyviai išnaudoti laiką ir supaprastinti pardavimo procesą, tokiu būdu sutrumpindami NT pardavimo laiką.

07

Įžvalgos ir patarimai ateičiai

Turėdami didžiulę patirtį tiek vietos rinkoje, tiek ir Baltijos šalyse bei ypač stiprią rinkos tyrimų ir
analizės komandą, klientams pateikiame prognozes ir įžvalgas apie būsimus pokyčius NT rinkoje, padedančias mūsų klientams priimti pagrįstus ir teisingai apskaičiuotus sprendimus.

Komercinių patalpų nuoma

Turite biuro, sandėliavimo, prekybos patalpas, pastatą ar kitų komercinių plotų ir norite juos sėkmingai išnuomoti? O gal ieškote geriausiai savo poreikius atitinkančių patalpų?

 

Aktyviai dirbame su visų tipų komercinio NT objektais ir teikiame profesionalią, į klientus orientuotą atstovavimo paslaugą patalpų nuomininkui ar nuomotojui visoje Lietuvoje, Latvijoje bei Estijoje.

Ieškantiems patalpų

Ober-Haus verslo klientams padeda surasti bet kokio tipo komercinio NT (biuro, sandėliavimo, prekybos ar gamybos) patalpas, geriausiai atitinkančias jų šiandienos ir ateities poreikius bei siekia susitarti dėl palankiausių nuomos sąlygų ar susiderėti dėl jų iš naujo su esančiu patalpų savininku.

Ieškantiems patalpų, patyrusi Ober-Haus komanda ieškančioms patalpų įmonėms pristato aktualią NT rinkos apžvalgą ir jos perspektyvas, klientams individualizuotus patalpų nuomos scenarijus, pateikia visus įmanomus nuomos pasiūlymus, juos detaliai įvertina ir pateikia jų palyginamąją finansinę matricą. Todėl Ober-Haus klientai gali priimti geriausią, pamatuotą ir į ateitį apgalvotą patalpų nuomos sprendimą.

Nuomojantiems patalpas

Patalpas nuomojantiems klientams Ober-Haus teikia visas su jomis susijusias nuomos paslaugas: rinkos ir jos tendencijų apžvalgą, konkrečių patalpų ar pastato nuomos situacijos analizę – sutarčių sąlygų su nuomininkais vertinimą, nuomos pajamų, nuomininkų sudėties, kokybės ir nuomos pajamų auginimo galimybes, aktyvią nuomininkų paiešką, nuomos strategijos paruošimą, atstovavimą derybose.

Komercinių patalpų ar pastatų plėtotojams Ober-Haus teikia projektavimo ir planavimo konsultacijas projektavimo stadijoje, rinkodaros strategijos parengimo ir patalpų užpildymo nuomininkais ir kitas susijusias paslaugas.

Investicijos į komercinį NT

Ober-Haus teikia konsultacijas ir atstovavimo paslaugas investuotojams ir nekilnojamojo turto valdytojams dėl visų tipų (biuro, viešbučių, gyvenamųjų projektų, sandėliavimo, prekybos ar gamybos objektų, taip pat investicijoms tinkamų žemės sklypų ar teritorijų) individualių objektų ar jų portfelių įsigijimo bei pardavimo visoje Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Siekiame savo klientams padėti priimti tiksliai pamatuotus ir į ilgalaikę vertę orientuotus investicinius sprendimus.

Pardavėjų konsultavimas

Investicinio pobūdžio NT pardavėjams pateikiame tiek komercinio NT rinkos ir jos tendencijų apžvalgą, tiek konkretaus objekto ar jų portfelio likvidumo, kainos ir pardavimo perspektyvų analizę. Taip pat teikiame konsultacijas dėl optimaliausios sandorio struktūros, turto parengimo pardavimui ir vertės maksimizavimo, rinkodaros strategijos pasirinkimo, pasirengimo deryboms. Klientus lydime ar pilnai atstovaujame sandoriu metu iki jo visiško užbaigimo.

Investuotojų konsultavimas

Investuotojams teikiame plačia ir gilia informacija apie rinką paremtas konsultacijas, apimančias: komercinio NT ar konkretaus segmento rinkos apžvalgas, potencialių įsigijimui tinkamų NT objektų paiešką, jų sąrašo sudarymą ir investicinę (finansinę, likvidumo ir pardavimo ateityje perspektyvų) analizę, įsigijimo plano ir struktūros sudarymą, pasirengimą deryboms ir atstovavimą bei pagalbą iki sandorio pabaigimo.

Ieškote naujos biuro erdvės?

Interaktyvus Vilniaus verslo centrų žemėlapis padės surasti visus administracinius pastatus, kurių plotas ne mažesnis nei 1.000 m²

Eiti į ohmap.lt

Apie OHmap

Ober-Haus pristato interaktyvų verslo centrų žemėlapį „OHMAP“ (www.ohmap.lt). Pirmas tokio pobūdžio Lietuvoje virtualus įrankis padeda surasti visus nuo 1999 metų pastatytus ir šiuo metu statomus administracinės ir kitos paskirties pastatus Vilniuje, kuriuose naudingas biurų plotas ne mažesnis nei 1 000 m².

Interaktyviame žemėlapyje sukurta galimybė pasirinkti pastatų statybos būseną: rodomi jau pastatyti ir dar statomi pastatai. Žemėlapyje skelbiama ir nuolat atnaujinama pagrindinė informacija apie kiekvieną objektą – pastato nuotrauka, pavadinimas, adresas ir statybos metai.

Šioje svetainėje naudojami slapukai. Paspaudę "Aš sutinku" arba naršydami toliau, patvirtisite savo sutikimą. Aš sutinku

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.