Apie musNaujienosPaslaugosKontaktai Nemokamas būsto kainos nustatymas -

„Ober-Haus“ įvertinta prestižiniais „Euromoney“ apdovanojimais

2019-09-09

Tarptautinis kapitalo ir finansų rinkų žurnalas „Euromoney“ paskelbė „Ober-Haus“ 2019 metų geriausia turto vertinimo (Property Valuation) bei geriausia nekilnojamojo turto (NT) tyrimų ir analitikos (Research) bendrove Lietuvoje. „Ober-Haus“ išlaikė lyderio pozicijas ir šį laimėjimą pelnė jau ketvirtą kartą.

Prestižinėje „Euromoney“ apklausoje „Ober-Haus“ pripažinta pirmaujančia lydere ir kitose kategorijose – kaip geriausia NT konsultacinių paslaugų bendrovė (2 vieta) ir geriausia tarpininkavimo kompanija (2 vieta) Lietuvoje.

„Šiemet, kaip ir pastaruosius keletą metų, užimame pirmaujančias pozicijas visose nekilnojamojo turto paslaugų kategorijų, o šiais metais vėl esame absoliutūs lyderiai turto vertinimo ir rinkos tyrimų kategorijose. Tai labai džiugina, nes šie apdovanojimai atspindi būtent mūsų klientų ir rinkos dalyvių nuomonę apie mus. Maksimali orientacija į teikiamų paslaugų kokybę ir profesionalias įžvalgas, užtikrinančias teisingus klientų sprendimus, akivaizdžiai pasiteisina. Dėkoju visai komandai, būtent jos įsitraukimas ir ekspertiškumas ir yra šių apdovanojimų nuopelnas“, – sako Audrius Šapoka, „Ober-Haus“ generalinis direktorius.

Penkioliktą kartą rengiamuose „Euromoney“ apdovanojimuose bendrovės buvo vertinamos apklausus nekilnojamojo turto rinkos dalyvius: NT ekspertus, plėtotojus, statybos įmonių ir finansų institucijų atstovus.

„Ober-Haus“ Lietuvoje veikia nuo 1998 metų ir yra stambiausia nekilnojamojo turto paslaugų teikėja Lietuvoje ir Baltijos regione, priklausanti vienai didžiausių Suomijos NT grupių „Realia Group“. Įmonės paslaugų paketą sudaro tarpininkavimas perkant, parduodant ir nuomojant komercinį ir gyvenamąjį turtą, nekilnojamojo ir kilnojamojo turto bei verslo vertinimas, konsultavimas bei rinkos tyrimai.

Ieva Dijokaitė

Marketingo ir komunikacijos vadovė +370 621 86 280 +370 5 247 21 77
ieva.dijokaite@ober-haus.lt Geležinio Vilko g. 18A, 08104 Vilnius

Butų kainų pokyčių (OHBI) skaičiuoklė

Prašome pasirinkti nuo ir iki datas.