„Ober-Haus“ apyvarta 2021 metais augo daugiau nei 30 proc.

2022-01-17

Nekilnojamojo turto kompanija „Ober-Haus“ 2021 metais Lietuvoje pasiekė 5,63 mln. eurų be PVM apyvartą, tai yra 32 proc. daugiau nei 2020 metais, kai įmonės įplaukos buvo 4,24 mln. eurų. Pernai metų apyvarta yra didžiausia „Ober-Haus“ istorijoje nuo 1998 metų.

Evaldo Stakėno nuotrauka

„Prie tokio augimo, be abejo, prisidėjo aktyvi rinka, tačiau svarbiausias indėlis yra didelės ir profesionalios komandos nuoširdus darbas bei žmogiškomis vertybėmis puoselėjama organizacinė mūsų bendrovės kultūra. Būtent todėl turime bene mažiausius NT paslaugų sektoriuje darbuotojų kaitos rodiklius, o tai yra didelis strateginis pranašumas“, – sako Audrius Šapoka, „Ober-Haus“ generalinis direktorius.

2021 metais „Ober-Haus“ Lietuvoje suteikė beveik 14.000 nekilnojamojo turto paslaugų. Pernai įmonė įvykdė daugiau nei 800 gyvenamojo ir komercinio nekilnojamojo turto pardavimo bei 500 nuomos sandorių, atliko rekordinį vertinimų skaičių per visą įmonės veiklos laikotarpį – parengta daugiau nei 12.400 turto ir verslo vertinimo ataskaitų, vertinimo ekspertizių ir konsultacijų klientams.

„Praėjusių metų įmonės augimą lėmė puikūs turto vertinimo veiklos rezultatai bei produktyvus darbas, konsultuojant plėtotojus naujų būsto projektų koncepcijų rengime, jų realizacijos strategijų kūrime ir įgyvendinime. Taip pat pernai stipriai išaugo investicinių komercinio nekilnojamojo turto objektų, ypač žemės sklypų ir konversijai tinkamų teritorijų, pardavimo apimtys“, – teigia A. Šapoka.

„Ober-Haus“ Lietuvoje veikia nuo 1998 metų ir turi biurus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Palangoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Druskininkuose, kur veiklą vykdo daugiau nei 140 savo srities profesionalų, kuriančių konkurencinį pranašumą nekilnojamojo turto rinkoje. Bendrovės teikiamų paslaugų paketą sudaro nekilnojamojo ir kilnojamojo turto bei verslo vertinimas, tarpininkavimas perkant, parduodant ir nuomojant nekilnojamąjį turtą, turto valdymas bei rinkos tyrimai.

indre.jancaite@ober-haus.lt Geležinio Vilko g. 18A, 08104 Vilnius

Butų kainų pokyčių (OHBI) skaičiuoklė

Prašome pasirinkti nuo ir iki datas.
Ačiū!
Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta!