„Euromoney“: „Ober-Haus“ vėl išrinkta geriausia NT bendrove Lietuvoje

2020-09-10

Tarptautinis verslo ir finansų leidinys „Euromoney“ paskelbė „Ober-Haus“ 2020 metų geriausia nekilnojamojo turto (NT) bendrove Lietuvoje.

Kasmetiniuose „Euromoney“ apdovanojimuose „Ober-Haus“ užėmė pirmą vietą visose kategorijose – geriausia tarpininkavimo (angl. Agency-Letting/sales), geriausia turto vertinimo (angl. Property Valuation) bei geriausia NT tyrimų ir analitikos (angl. Research) kompanija Lietuvoje – ir yra išrinkta geriausia NT paslaugų bendrove (angl. Overall) Lietuvoje.

„Mūsų teikiamų paslaugų pagrindas – išsamios žinios apie vietos rinkas ir daugiau nei 20 metų patirtis nekilnojamojo turto srityje. Džiaugiamės, kad išlaikome aukščiausios paslaugų kokybės įvertinimą. Kasmet užimamos lyderiaujančios pozicijos rodo mūsų profesinės brandos tvarumą ir kartu indikuoja svarbiausią – mūsų klientų ir rinkos dalyvių pasitikėjimą mumis. Šis laimėjimas – tai komandos profesionalumo ir aukštos verslo kultūros puoselėjimo įvertinimas“, – sako Audrius Šapoka, „Ober-Haus“ generalinis direktorius.

Kasmet „Ober-Haus“ Lietuvoje suteikia apie 13 tūkst. nekilnojamojo turto paslaugų. Pernai įmonė įvykdė 1,3 tūkst. gyvenamojo ir komercinio nekilnojamojo turto pardavimo bei nuomos sandorių, atliko rekordinį vertinimų skaičių per visą įmonės veiklos laikotarpį – parengta 11,5 tūkst. turto vertinimo ataskaitų, vertinimo ekspertizių ir konsultacijų klientams. 2019 metais „Ober-Haus“ Lietuvoje pasiekė 4,5 mln. eurų be PVM apyvartą, tai yra 13,5 proc. daugiau nei 2018 metais. Pernai metų apyvarta yra rekordinė „Ober-Haus“ istorijoje nuo 2008 metų.

Šešioliktą kartą rengiamuose „Euromoney“ apdovanojimuose NT bendrovės buvo vertinamos apklausus Lietuvos nekilnojamojo turto rinkos dalyvius: NT ekspertus, plėtotojus, statybos įmonių ir finansų institucijų atstovus. Aukščiausius „Euromoney“ įvertinimus „Ober-Haus“ pelno ir lyderio pozicijas Lietuvoje išlaiko šeštus metus iš eilės.

„Ober-Haus“ Lietuvoje veikia nuo 1998 metų ir yra stambiausia nekilnojamojo turto paslaugų teikėja Lietuvoje ir Baltijos regione, priklausanti vienai didžiausių Suomijos NT grupių „Realia Group“. Įmonė teikia tarpininkavimo perkant, parduodant ir nuomojant komercinį ir gyvenamąjį turtą, nekilnojamojo ir kilnojamojo turto bei verslo vertinimo, konsultavimo bei rinkos tyrimų paslaugas.

Ieva Dijokaitė

Marketingo ir komunikacijos vadovė +370 621 86 280 +370 5 247 21 77
ieva.dijokaite@ober-haus.lt Geležinio Vilko g. 18A, 08104 Vilnius

Butų kainų pokyčių (OHBI) skaičiuoklė

Prašome pasirinkti nuo ir iki datas.
Ačiū!
Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta!