„Euromoney“: „Ober-Haus“ ketvirtą kartą paskelbta geriausia NT bendrove Lietuvoje

2021-09-15

Tarptautinis verslo ir finansų leidinys „Euromoney“ paskelbė „Ober-Haus“ 2021 metų geriausia nekilnojamojo turto (NT) bendrove Lietuvoje.

Kasmetiniuose „Euromoney“ apdovanojimuose „Ober-Haus“ užėmė pirmą vietą visose kategorijose – geriausia tarpininkavimo (angl. Agency-Letting/sales), geriausia turto vertinimo (angl. Property Valuation) bei geriausia NT tyrimų ir analitikos (angl. Research) kompanija Lietuvoje – ir yra išrinkta geriausia NT paslaugų bendrove (angl. Overall) Lietuvoje.

„Kompetencijos, skaidrumo ir pagarbos verslo santykiams vertybėmis grįstas kasdienis darbas lemia ilgalaikį mūsų klientų ir daugelio rinkos dalyvių pasitikėjimą mumis. Teikiame paslaugas verslui, gyventojams bei valstybiniam sektoriui. Tad plataus klientų rato įvertinimas mums labai svarbus. „Euromoney“ apdovanojimai yra malonus pripažinimas ir tuo pačiu – stimulas toliau formuoti naujus kompleksinių nekilnojamojo turto paslaugų kokybės standartus rinkoje“, – sako Audrius Šapoka, „Ober-Haus“ generalinis direktorius.

„Ober-Haus“ komandoje visoje Lietuvoje dirba daugiau nei 130 darbuotojų, įmonė kasmet suteikia apie 12 tūkst. nekilnojamojo turto paslaugų. Pernai įmonė įvykdė 1,2 tūkst. gyvenamojo ir komercinio nekilnojamojo turto pardavimo bei nuomos sandorių, atliko daugiau nei 11 tūkst. turto vertinimo ataskaitų, vertinimo ekspertizių ir konsultacijų klientams. „Ober-Haus“ rinkos tyrimų departamentas jau daugiau nei 20 metų kaupia unikalius duomenis ir rengia reguliarias NT rinkos aktualijas atspindinčias apžvalgas. „Mūsų duomenų objektyvumą ir reikšmę rinkai įrodo, kad esame daugiausiai cituojami visų žiniasklaidos priemonių, žymiausių ekonomikos ekspertų, Lietuvos banko ir pirmaujančių komercinių šalies bankų specialistų“, – sako A. Šapoka. 2020 metais „Ober-Haus“ Lietuvoje pasiekė 4,25 mln. eurų be PVM apyvartą.

Septynioliktą kartą rengiamuose „Euromoney“ apdovanojimuose NT bendrovės buvo vertinamos apklausus Lietuvos nekilnojamojo turto rinkos dalyvius (NT ekspertus, plėtotojus, statybos įmonių ir finansų institucijų atstovus) bei vertinamos įmonės teikiamos paslaugos, valdomas turtas, kaip įmonė augo ir kt. rodikliai. Aukščiausius „Euromoney“ įvertinimus įvairiose kategorijose „Ober-Haus“ pelno septintus metus iš eilės, o geriausia NT bendrove Lietuvoje yra išrenkama jau ketvirtą kartą.

„Ober-Haus“ Lietuvoje veikia nuo 1998 metų ir yra stambiausia nekilnojamojo turto paslaugų teikėja Lietuvoje ir Baltijos regione, priklausanti vienai didžiausių Suomijos tarpininkavimo ir NT konsultacijų paslaugų bendrovei „Kiinteistömaailma“. Įmonė teikia tarpininkavimo perkant, parduodant bei nuomojant komercinį ir gyvenamąjį turtą, nekilnojamojo ir kilnojamojo turto bei verslo vertinimo, konsultavimo bei rinkos tyrimų paslaugas. „Ober-Haus“ turi 19 savo atstovybių didžiausiuose Lietuvos, Latvijos ir Estijos miestuose, kuriuose dirba daugiau nei 220 darbuotojų.

indre.jancaite@ober-haus.lt Geležinio Vilko g. 18A, 08104 Vilnius

Butų kainų pokyčių (OHBI) skaičiuoklė

Prašome pasirinkti nuo ir iki datas.
Ačiū!
Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta!