Geriausia Vilniaus biuro būsto brokerė | 2020 rugpjūtis
Apie Objektai Atsiliepimai Rinkos apžvalgos

Atsiliepimai

Ačiū, Jolanta.Tikrai savo darbo profesionalė.Jei rinkčiausi dar kartą,tai tik Jolanta iš "Ober-Haus".Saugokite ją,turite tikra deimantą.Nuoširdžiausi linkėjimai, Andrius.
2021 11 21
Andrius M.
Didžiausias AČIŪ, Jolanta, už sutaupytą laiką, kokybišką ir efektyvų greitį tvarkant sandorį, už malonų ir vertingą bendravimą! Nuoširdžiausi linkėjimai, Andrius
2021 09 30
Andrius A.
Jolanta puikiai išmano savo darbą, yra tikra profesionalė, atsižvelgia i visus poreikius, visiems rekomenduoju ;)
2021 09 24
Edgaras U.
Visi atsiliepimai

Gyvenamasis turtas10

Sklypai1

Ačiū, Jolanta.Tikrai savo darbo profesionalė.Jei rinkčiausi dar kartą,tai tik Jolanta iš "Ober-Haus".Saugokite ją,turite tikra deimantą.Nuoširdžiausi linkėjimai, Andrius.
2021 11 21
Andrius M.
Didžiausias AČIŪ, Jolanta, už sutaupytą laiką, kokybišką ir efektyvų greitį tvarkant sandorį, už malonų ir vertingą bendravimą! Nuoširdžiausi linkėjimai, Andrius
2021 09 30
Andrius A.
Jolanta puikiai išmano savo darbą, yra tikra profesionalė, atsižvelgia i visus poreikius, visiems rekomenduoju ;)
2021 09 24
Edgaras U.
Labai norime padėkoti Jolantai ir visam Ober Haus už puikų, operatyvų ir profesionalų darbą. Esame labai patenkinti visokeriopa pagalba parduodant butą ir įsigyjant naują būstą. Aukšto lygio kompetencija, rekomenduojame.
2021 08 23
Odilija K.
Su Jolanta teko susipažinti buto įsigijimo klausimais. Šis procesas nuo pradžios iki pabaigos buvo puikiai organizuojamas ir geranoriškai pateikiama visa reikalinga informacija dėl jo eigos.
Puikų įspūdį paliko NT ekspertės profesionalumas, kompetencija sprendžiant iškilusius klausimus ir keblumus laikotarpio metu.
2021 08 07
Audrius K.
Auksto lygio aptanavimas. Rekomenduociau visiems Ober-Haus paslaugas kas susije su nekilnojemu turtu tikri profesionalai savo srity.
2021 08 04
Elonas K.
Уважаемая Йоланта Иселионене!
Выражаю Вам сердечную благодарность за то, что Вы очень внимательно и чутко отнеслись к нам и помогли подыскать покупателя на наш дом и юридически оформить сделку.
Честная работа, позитивный настрой,четкий план действий, высокий уровень профессионализма, умение владеть собой, умение анализировать и пользоваться информацией, настойчивость, индивидуальный подход и теплые деловые отношения к клиентам, максимальный учет пожеланий, умение просто и доходчиво объяснить сложные тонкости нашего законодательства.
Чрезвычайное чувство такта!
Спасибо за вашу работу, очень признательны за участие и помощь в решении других жизненных моментов.
Рекомендуем всем!
Качество работы - по высшему разряду!
Побольше бы таких профессионалов,
как Йоланта Иселионене!
Огромное спасибо за оформление всех сопутствующих документов и грамотное проведение сделки.
Йоланта Иселионене очень ответственный, отзывчивый и профессиональный человек знающий свое дело!
Йоланта Иселионене не только квалифицированный специалист, но ещё добрый и отзывчивый человек. Спасибо Вам за Ваш профессионализм, терпение и заботу!!!
Желаю успехов и процветания Вам и всему коллективу!
С уважением Людмила и Николай Щегловы!
2021 05 27
Людмила Щеглова
Su Jolanta bendradarbiаujame (teisingiau būtų sakyti draugaujame) jau ne pirmus metus ir nei sykio nenusivylėme nei jos profesionalumu nei asmeniniu žavesiu - nesunkiai užburia ne tik mus, bet ir mūsų potencialius nuomininkus :) Savo darbą Jolanta atlieka operatyviai, įtaigiai, užtikrintai, neskaičiuodama nei darbo valandų, nei paros meto. Jolanta pataria ir nuomininkų pasirinkimo, ir butų administravimo klausimais. Prasidėjus nuomininkų paieškos procesui, esame nuolat informuojami apie esamą situaciją, apie potencialius nuomininkus žinome beveik viską (nuo jų poreikių iki psichografinių charakteristikų). Jei reikia NT agento - neabejodami rekomenduojame Jolantą!
2021 05 13
Edvardas P.
Огромное спасибо за помощь в поиске квартиры! Йоланта помогла и с оформлением договора и с виде-показом, пока я был на карантине, решила задачу с интернетом и вообще очень много всего объяснила и помогла. Еще раз большое спасибо!
2021 03 04
Aleksandr F.
Savo ir sesers Dalios vardu nuoširdžiai dėkojame Ober-Haus būsto departamento darbuotojai Jolantai Iselionienei už kompetenciją, pastangas, žmogišką šilumą ir geranoriškumą tarpininkaujant buto pardavime.
Tokie darbuotojai kaip Jolanta puikiai reprezentuoja UAB Ober-Haus vardą.
Ateityje, esant poreikiui, tikrai rinksimės jūsų bendrovę, o taip pat rekomenduosime ją paslaugų teikimui savo draugams bei pažįstamiems.
Sekmės jums visiems ir dar sykį AČIŪ Jolantai.
2020 09 27
Birutė B. ir Dalia B.
Puiki darbuotoja.
Viską sutvarkė per trumpą laiką. Rekomenduoju visiems, kam reikalinga brokerio pagalba. Šaunuolė. Ačiū
2020 09 17
Dana Tučina
Приятно иметь дело с квалифицированным специалистом и душевным человеком.
Невероятно, но в условиях пандемии и последующей для нее после отпуска самоизоляции Иоланта сумела обеспечить поиск и нахождение покупателя и закрытие сделки для совсем не самого дешевого объекта, да еще и с привлечением кредита, менее, чем за 2 месяца.
Фантастика!!!
2020 09 17
Ринат
Ačiū Jums, Jolanta.
Buvo malonu dirbti, suprantu, kad šis atvejis buvo specifinis bei padėjo tiek man, tiek pirkėjui turbūt ir Jums pasididinti kompetenciją. Iki Jūsų man skambino keli brokeriai, kurie norėjo pardavinėti mano būstą, bet paklausus apie bendros nuosavybės turtą jie negalėjo nieko pakomentuoti. Naudokite tai kaip privalumą tokiose situacijose, nes tikrai kūrėte ir sukūrėte pridėtinę vertę.
Sėkmės darbuose!
2018 02 14
Paulius Andriulis
Dar kartą dėkoju Jums už pagalbą ir malonų bendravimą!
2018 02 01
Jelena Ivanova
  • 1
  • 2
  • 3
Palikite atsiliepimą
Dėkojame už atsiliepimą!
 
 
* El. paštas nebus viešai rodomas

Siųskite žinutę

Ober-Haus naujienlaiškis

Butų kainų pokyčių (OHBI) skaičiuoklė

Prašome pasirinkti nuo ir iki datas.
Ačiū!
Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta!