Jolanta Iselionienė

Sertifikuota gyvenamojo NT brokerė

Geležinio Vilko g. 18A, 08104 Vilnius
 • LT
 • PL
 • RU

Atsiliepimai

 • Visada buvau skeptikas dėl brokerio pagalbos parduodant turtą, bet Jolanta kardinaliai pakeitė mano nuomone, sutaupė man labai daug laiko ir nervų. Žmogus 100% atsidavęs savo darbui ir matosi, kad darbas teikia malonumą. Per sakyčiau tikrai trumpą laiką pavyko parduoti esamą būstą ir nupirkti naują. Tokiems puikiems darbuotojams OBERHAUS turi skirti papildomą premiją :) REKOMENDUOJU !!!
  2024-02-06 Tomas B.
 • Kartais turto pardavimas gali atrodyti labai sudėtingas procesas, atimantis begalę mums brangaus darbo laiko, taip atrodė ir mums iki kol susipažinome su Jolanta. Brokerė valdė visus mūsų buto pardavimo klausimus, tai buvo labai sklandus ir profesionaliai suorganizuotas procesas nuo A iki Z. Jolantos dėka butą pardavėme per 2 mėnesius, labai greitai žiūrint į tai, kad viskas vyko šventiniu periodu. Taip pat Jolanta padėjo mums ir įsigyti nekilnojamąjį turtą. Esame labai laimingi, kad teko bendradarbiauti su savo srities profesionale. Abu procesai buvo suvaldyti idealiai iki smulkmenų, komunikavimas draugiškas, informacija aiški, detaliai pateikiama, visada iš anksto pasakoma kas po ko vyks. Tiek pardavimo, tiek ir turto įsigyjimo procesai buvo pilnai prižiūrimi Jolantos ir neužtruko ilgai. Didžiausios rekomendacijos Jolantai! Ačiū dar kartelį.
  2024-02-06 Silvija B.
 • Dar kartą didelis ačiū Jolantai už pagalbą parduodant būstą. Visas procesas vyko labai sklandžiai ir be jokio streso. Tikrai labai profesionali brokerė, tik pačios didžiausios rekomendacijos!
  2024-02-02 Valentina
 • Nuoširdžiai dėkojame Jolantai už pagalbą įsigyjant būstą. Nebuvo nė akimirkos, jog suabejotume jos profesionalumu ir kompetencija. Didžiausios rekomendacijos!
  2024-01-25 Ramunė
 • Для меня риэлтор, как стоматолог. Однажды попав к ней, не хочется потерять. Обратился впервые в 2014 году- и до сих пор остаюсь с ней. Йоланта превзошла все мои ожидания: начиная от своего профессионализма и заканчивая ее отзывчивостью, порядочностью и желанием помочь. Покупка квартиры и в последующем ее сдача в аренду - все проходило без единой запинки. Рекомендую иметь с ней дело, она лучшая!
  2023-12-05 Sergey
 • Norime dar kartą padėkoti Jolantai! Jūsų nuoširdus bendravimas ir pagalba būsto įsigijimo proceso metu mums labai padėjo. Jeigu ieškote profesionalaus, efektyvaus ir patikimo patarėjo renkantis naujus namus - rekomenduojame!
  2023-12-04 Kristina
 • Džiaugiuosi pardavimų ir konsultacijų partneriu pasirinkęs Ober-Haus, kurie ne tik patenkino finansinius investicinius ir klientų aptarnavimo kokybės lūkesčius, bet ir juos su kaupu pranoko. Noriu išreikšti padėką Jolantai Iselionienei ir visai Ober-Haus komandai, kurių dėka sėkmingai realizavome „Meduvio alėja“ projektą. Neabejoju, kad ir ateities projektuose galėsime džiaugtis bendru sėkmingu rezultatu.
  2023-09-12 UAB „Astirex“ individualių namų kvartalų vystytojas
 • Didelis ačiū už pagalbą sėkmingai realizuoti mūsų susitarimą. Mes likome labai patenkinti Jūsų darbu. Dėkojame JUMS UŽ PAREIGOS ATLIKIMĄ ne tik darbo metu, už kantrybę, mandagumą, operatyvumą, profesionalumą. Esant reikalui ateityje pasinaudosime Jūsų paslaugomis ir rekomenduosime kitiems Jūsų žmogiškumą ir profesionalumą. Sėkmės Jums darbe ir gyvenime p. Jolanta.
  2023-09-06 Georgij
 • Labai profesionali savo srityje. Patiko nuoširdus ir atviras bendravimas, paprastumas. Mūsų naujų namų svajonė ir idėja prasidėjo nuo to, kad Jolanta kartu su mumis tikėjo tuo ką darome ir dabar jau turime naujus namus. Ačiū dar kartą nuoširdžiai!
  2023-08-09 Mantas
 • Profesionalus bendravimas ir įvairiapusė pagalba. Į visus kilusius klausimus reaguodavo ir atsakydavo greitai. Sulaukiau konsultacijų ne tik perkamo nekilnojamojo turto klausimais, suteikė papildomą informaciją kilus įvairiems administraciniams klausimams.
  2023-08-03 Gytis
 • Jolanta nuostabi brokerė. Visas bendravimas nuo būsto apžiūros iki rakto gavimo labai malonus, draugiškas ir sklandus. Viską labai aiškiai ir paprastai paaiškina, suteikia drąsos ir pasitikėjimo, kad viskas bus gerai. Nuoširdžiai rekomenduojame.
  2023-06-08 Julija J.
 • Ačiū, Jolantai, už gražų bendradarbiavimą. Paslaugi, maloni, konkreti, didžiausios rekomendacijos, dar niekada nenuvylė.
  2023-04-27 Daina T.

Parašykite atsiliepimą

* - privalomi laukai

Susisiekti su ekspertu

Šioje svetainėje naudojami slapukai. Paspaudę "Aš sutinku" arba naršydami toliau, patvirtisite savo sutikimą. Aš sutinku

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site.