Audronė Urbanavičienė

Sertifikuota gyvenamojo NT brokerė

Kęstučio g. 68, 44298 Kaunas
 • LT
 • RU

Apie

Nekilnojamojo turto srityje dirbu daugiau nei 12 metų. Mano sukauptas žinių bagažas ir įgyta praktika bei profesionalios „Ober-Haus“ komandos patirtis Jums garantuos aukšto lygio paslaugų kokybę.

Atsiliepimai

 • Nuoširdžiai dėkoju Audronei už profesionalias paslaugas, kompetentingumą ir sėkmingas derybas parduodant nekilnojamąjį turtą. Gera dirbti kartu su šiltu ir jautriu žmogumi!
  2024-03-18 Ramunė M.
 • Pačios didžiausios/geriausios rekomendacijos nuo mūsų šeimos skrieja Audronei! Su Audrone buvo labai lengva ir paprasta dirbti parduodant nekilnojamąjį turtą, nes dirbti NEREIKĖJO! Viskas Audronės buvo atlikta profesionaliai ir nepriekaištingai! Audrone, ačiū Jums dar kartą!
  2024-01-18 Evelina
 • Labai ačiū, Audrone už profesionalią pagalbą, buvo labai malonu bendrauti su puikia asmenybe ir puikia savo darbo žinove. Nuoširdus ačiū, Audrone. Linkiu ir toliau būti tokiai energingai ir pozityviai. Sėkmės visur ir visada, labai ačiū.
  2023-08-10 Virgailė S.
 • Dėkoju jums už greitai surastą pirkėją ir operatyvumą sėkmingai užbaigiant mūsų namo pardavimo formalumus.
  2021-12-20 Audrius M.
 • I want to thank you for all your help these past few months. I appreciate all your help in selling my home, and do it all seamlessly and efficiently. I couldn’t be happier. If you ever need a review or testimonial, please let me know and I would be happy to provide one. I also plan to refer you to my friends, family, and colleagues who need real estate assistance in the future. Thank you again for all your care and attention. You’re the best!
  2020-11-29 Danute P.
 • Audronė tikra savo srities profesionalė, atsakinga, sąžininga ir puikiai išmananti savo darbą. Ne kartą kreipėmės būtent į Audronę, nes buvome užtikrinti jos profesionalumu. Nuoširdžiai dėkojame.
  2020-11-27 Veronika M.
 • Su Audrone teko bendrauti perkant ir parduodant būstą. Papirko itin aukštas profesionalumas ir atsakingumas tiek prieš pardavėjus tiek prieš pirkėjus. Didžiausias ačiū už darbą ir didžiausios rekomendacijos.
  2020-10-19 Vytautas M.
 • Norėčiau padėkoti NT ekspertei Audronei Urbanavičienei už profesionaliai atliktą darbą, parduodant NT Kaune. Darbas buvo atliktas nepriekaištingai, butas parduotas gera kaina, pardavimas organizuotas greitai ir efektyviai. Bendravimas malonus, informacija suteikta laiku ir pilnai. Rekomenduočiau Audronę, kaip aukščiausio lygio ekspertę visiems savo pažįstamiems.
  2020-09-28 Tatjana D.
 • Norime Jums padekoti uz suteikta demesi, jautruma ir nuosirduma, atliekant jusu sudetinga darba.
  2020-08-18 Sonata V.
 • UAB „ Ober - Haus “ NT ekspertė AUDRONĖ URBANAVIČIENĖ vykdant pirkimo – pardavimo sandorį suteikė tarpininkavimo paslaugą - profesionaliai . NT ekspertės A. URBANAVIČIENĖS pastangomis sandoris įvyko operatyviai , sklandžiai , pateikė profesionalias rekomendacijas rengiant sandorio dokumentus .
  2020-08-04 Evelina U.
 • Nuoširdžiai dėkoju NT agentūros OBER-HAUS ekspertei Audronei Urbonavičienei už suteiktas paslaugas. Labai profesionaliai, maloniai ir atsakingai padėjo sutvarkyti visus reikalingus dokumentus parduodant namą ir surado pirkėją. Tai labai nuoširdi, taktiška ir protinga specialistė. Rekomenduosiu visiems savo pažįstamiems.
  2020-03-09 Ramutė M.
 • Labai dalykiška ir žmogiškai supratinga p.Audronė. Profesionali, puikiai atliekanti savo darbą.
  2019-11-22 Rita L.

Parašykite atsiliepimą

* - privalomi laukai

Susisiekti su ekspertu

Šioje svetainėje naudojami slapukai. Paspaudę "Aš sutinku" arba naršydami toliau, patvirtisite savo sutikimą. Aš sutinku

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.