Aidas Trumpickas

Sertifikuotas komercinio NT brokeris

Geležinio Vilko g. 18A, 08104 Vilnius
  • LT
  • EN
  • RU

Apie

Esu komercinio nekilnojamojo turto – sklypų, pastatų, patalpų – ekspertas. Turiu daugiau nei 30 metų patirtį pardavimų ir rinkodaros srityse.

Vertinu sąžiningumą, pagarbą ir pasitikėjimą, kurių vedamas atstovauju savo klientus. Pamatinės žmogiškosios vertybės ir verslo etika yra pagrindiniai principai, kuriais vadovaujuosi savo veikloje ir apskritai gyvenime. Įgyta patirtis, žinios ir įgūdžiai, taip pat atsakingas, profesionalus ir pagarbus požiūris į kiekvieną klientą kartu su nuoširdžiu kasdieniniu darbu leidžia man pasiekti aukštų rezultatų.

Su savo klientais esu viso pirkimo-pardavimo proceso metu: išanalizuoju turto dokumentus ir situaciją, darau išsamią rinkos ir konkurencinės aplinkos analizę, konsultuoju dėl turto kainos, pateikiu rekomendacijas dėl turto panaudojimo galimybių ir pardavimo strategijos, patariu dėl sandoriui reikalingų dokumentų ir lydžiu klientus iki pat sandorio uždarymo.

Žinios, įgūdžiai, patirtis ir darbas – Jūsų lūkesčius atitinkančiai paslaugai!

Atsiliepimai

Komentarų nėra.

Parašykite atsiliepimą

* - privalomi laukai

Susisiekti su ekspertu
+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Sutinku su visais Nesutinku su visais

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.