Mėgaukitės laisvalaikiu, mes pasirūpinsime visais NT klausimais!
Apie Atsiliepimai Rinkos apžvalgos

Apie

Mano patirtis nekilnojamojo turto rinkoje yra įgyta atstovaujant vieną iš didžiausių nekilnojamojo turto paslaugų įmonių Lietuvoje jau beveik 20 metų. Ilgametė darbo patirtis atstovaujant „Ober-Haus“ leido išsamiai ir visapusiškai susipažinti su nekilnojamojo turto sektoriaus veikla, tiesiogiai prisidėti prie įmonės rinkodaros sprendimų įgyvendinimo bei koncentruotis į visos nekilnojamojo turto rinkos analizę. Atsakingumas, kruopštumas, dėmesys smulkmenoms, lojalumas bei įgyta profesinė nuojauta man padeda sėkmingai darbuotis kintančiomis nekilnojamojo turto rinkos sąlygomis.

 

Būdamas „Ober-Haus“ Rinkos tyrimų vadovu Baltijos šalims esu tiesiogiai atsakingas už komercinio ir gyvenamojo nekilnojamojo turto duomenų valdymą ir jų pritaikymą kasdieninėje įmonės veikloje. Rinkos duomenų kaupimas, analizė ir praktinis pritaikymas apima beveik visus nekilnojamojo turto segmentus didžiausiuose Lietuvos miestuose. Taip pat esu atsakingas už periodinių apžvalgų ir specializuotų nekilnojamojo turto rinkos analizės produktų kūrimą bei jų palaikymą, kuriais naudojasi Lietuvos ir užsienio rinkos dalyviai: įmonės klientai, valstybinės institucijos, visuomeninės organizacijos, komerciniai bankai, visuomenės informavimo priemonės ir kiti rinkos dalyviai.

 

Taip pat esu atsakingas už „Ober-Haus“ rinkos tyrimų komandos darbo koordinavimą visose Baltijos šalyse bei tiesioginį bendravimą su pasauliniais nekilnojamojo turto paslaugų lyderiais („CBRE“, „JLL“, „C&W“ ir kt.)

 

Patirtis skaičiais. Kaip „Ober-Haus“ Rinkos tyrimų vadovas Baltijos šalims esu tiesiogiai atsakingas ir jau esu įgyvendinęs:

 

 

Duomenų ir informacijos užklausos (žiniasklaida, valstybinės institucijos, visuomeninės organizacijos ir kt.): >1.000

Mėnesiniai leidiniai ir apžvalgos: >300

Prezentacijos: >100

Mokamos konsultacijos (galimybių studijos, rinkos apžvalgos, projektų analizė ir kt.): >100

Ketvirtinės ir pusmetinės apžvalgos: >70

Metinės apžvalgos: >10

Specializuoti NT produktai: OHBI indeksas, interaktyvi OHBI skaičiuoklė, NTkaina, OHMAP

Palikite atsiliepimą
Dėkojame už atsiliepimą!
 
 
* El. paštas nebus viešai rodomas

Siųskite žinutę

Ober-Haus naujienlaiškis

Butų kainų pokyčių (OHBI) skaičiuoklė

Prašome pasirinkti nuo ir iki datas.
Ačiū!
Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta!