Raimondas Reginis

Rinkos tyrimų vadovas
Baltijos šalims

Geležinio Vilko g. 18A, 08104 Vilnius
  • LT
  • EN
  • RU

Apie

Mano patirtis nekilnojamojo turto rinkoje yra įgyta atstovaujant vieną iš didžiausių nekilnojamojo turto paslaugų įmonių Lietuvoje jau 20 metų. Ilgametė darbo patirtis atstovaujant „Ober-Haus“ leido išsamiai ir visapusiškai susipažinti su nekilnojamojo turto sektoriaus veikla, tiesiogiai prisidėti prie įmonės rinkodaros sprendimų įgyvendinimo bei koncentruotis į visos nekilnojamojo turto rinkos analizę. Atsakingumas, kruopštumas, dėmesys smulkmenoms, lojalumas bei įgyta profesinė nuojauta man padeda sėkmingai darbuotis kintančiomis nekilnojamojo turto rinkos sąlygomis.

Būdamas „Ober-Haus“ Rinkos tyrimų vadovu Baltijos šalims esu tiesiogiai atsakingas už komercinio ir gyvenamojo nekilnojamojo turto duomenų valdymą ir jų pritaikymą kasdieninėje įmonės veikloje. Rinkos duomenų kaupimas, analizė ir praktinis pritaikymas apima beveik visus nekilnojamojo turto segmentus didžiausiuose Lietuvos miestuose. Taip pat esu atsakingas už periodinių apžvalgų ir specializuotų nekilnojamojo turto rinkos analizės produktų kūrimą bei jų palaikymą, kuriais naudojasi Lietuvos ir užsienio rinkos dalyviai: įmonės klientai, valstybinės institucijos, visuomeninės organizacijos, komerciniai bankai, visuomenės informavimo priemonės ir kiti rinkos dalyviai.

Taip pat esu atsakingas už „Ober-Haus“ rinkos tyrimų komandos darbo koordinavimą visose Baltijos šalyse bei tiesioginį bendravimą su pasauliniais nekilnojamojo turto paslaugų lyderiais.

Atsiliepimai

Komentarų nėra.

Parašykite atsiliepimą

* - privalomi laukai

Susisiekti su ekspertu

Šioje svetainėje naudojami slapukai. Paspaudę "Aš sutinku" arba naršydami toliau, patvirtisite savo sutikimą. Aš sutinku

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.