Renata Soltanienė

Gyvenamojo NT brokerė

Vilniaus g. 154, 76298 Šiauliai
 • LT
 • EN
 • RU

Apie

Esu Renata Soltanienė, nekilnojamojo turto ekspertė, įgijusi aukštąjį išsilavinimą. Džiaugiuosi turėdama galimybę dirbti „Ober-Haus“ – didžiausioje ir lyderiaujančioje NT kompanijoje Lietuvoje. Mano patirtis, įgyta dirbant NT srityje, aiškiai parodo, jog svarbiausias profesionalaus eksperto darbo įvertinimas yra patenkintas klientas (tiek pardavėjas, tiek pirkėjas). To siekiu nuolatos ir, anot klientų bei kolegų, tai man sekasi puikiai. Gimiau ir augau Šiauliuose, todėl puikiai pažįstu šio miesto „mentalitetą“. Turiu gerą nuojautą, bet neslėpsiu, jog dažnai mane lydi ir sėkmė. Visada vadovaujuosi principu, kad „kiekvienas NT objektas turi savo klientą“. Tad imuosi ir randu klientus patiems įvairiausiems atvejams. Rinkdamiesi dirbti su manimi, Jūs sutaupysite savo pinigus, laiką ir nereikalingas „blogas“ emocijas, nes: – Jūsų būstas bus parduotas/išnuomotas už didžiausią įmanomą kainą; – Parduotas/išnuomotas per trumpiausią įmanomą laiką; – Jums nereikės rūpintis būsto reklama, saugiu pardavimo procesu ir dokumentacijos tvarkymu, nes tai už Jus atliksiu aš!

Atsiliepimai

 • Miela, Renata, Esame nuoširdžiai dėkingi už Jūsų pagalbą. Jūsų šiltas bendravimas leido šiuo vis dar jautriu klausimu jaustis jaukiai ir ramiai. Tai labai labai daug...
  2024-03-18 Kristina ir Edvardas
 • Esame nuoširdžiai dėkingi Renatai už pagalbą. Renatos šiltas bendravimas leido jaustis jaukiai ir ramiai.
  2023-04-18 Kristina K.
 • Seseriai ir man labai pasisekė, kadangi pasinaudojome brokerės Renatos Soltanienės paslaugomis. Renata Soltanienė - labai patyrusi, atidi klientų pageidavimams, labai veiksmingai dirbanti ir maloni. Vargu rastum geresnį tarpininką nekilnojamajam turtui parduoti. Su seseria jautėmės patekusios į geras rankas. Esame be galo dėkingos Renatai ir galime ją šiltai rekomenduoti.
  2022-01-24 Dalia B.

Parašykite atsiliepimą

* - privalomi laukai

Susisiekti su ekspertu
+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Sutinku su visais Nesutinku su visais

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.