Olga Akelienė

Pagrindinio biuro būsto skyriaus vadovė

Vilniaus Pagrindinis biuras Geležinio Vilko g. 18A, 08104 Vilnius
 • LT
 • EN
 • RU

Apie

Esu Olga, turiu didžiausią patirtį dirbant su nekilnojamuoju turtu, startavau 1993 metais. Ir nuo tol mane supa laimingi ir patenkinti klientai! Reikia pagalbos, konsultacijos, patarimo – mielai laukiu skambučio ar žinutės.

Atsiliepimai

 • Nepaprastai kompetentinga ir rūpestinga agentė, užtikrinanti sklandų, greitą, aiškų ir malonų procesą. Ačiū!
  2024-05-31 Vida
 • Be galo malonu bendrauti su Olga Akeliene jau daugiau kaip 20 metu. Super kompetencija,ismanymas savo darbo!
  2024-05-21 Danguolė B.
 • Tiesiog neįmanoma nepagirti šios, savo srities, profesionalės. Su Olga viskas paprasta ir aišku, labai operatyvu! NT pardavimas be jokių rūpesčių. Ne pirmą kartą jau bendravom ir likau max patenkinta paslaugomis. Ačiū
  2024-04-16 Eglė
 • Esame dėkingi Olgai už profesionalų darbą. Visus klausimus Olga sutvarkė greitai, aiškiai. Ne pirmą kartą benradarbiaujame ir visada juntame jos nuoširdų rūpestį mums padėti. Ačiū. Meilė
  2024-03-19 Meilė
 • AČIŪ TAU, kaip visada, už puikų, kompetentingą ir rezultatyvų darbą.
  2024-03-18 A&D
 • Dearest Olga, Thank you very much for helping me find an apartment. All the best.
  2023-10-23 Amelija S.
 • Susitikimas su Jumis kiekviena karta yra labai malonus ir kiekviena karta mane ismoko kazko naujo. Jus esat nerealus darbo kulturos ir atsakomybes pavyzdys. Aciu uz visokeriopa pagalba.
  2023-09-22 Laura T.
 • Man teko bendrauti su nekilnojamo turto agentais 7 pasaulio šalyse. Olga Akelienė is standing out head and shoulders above anyone I have encountered during the last 15 years.
  2022-07-25 Arnoldas D.
 • Esame labai patenkinti brokerės Olgos paslaugomis. Olga mums padėjo efektyviai parduoti butą Vilniuje. Mes gyvename užsienyje ir mums būtų buvę neimanoma patiems visko sutvarkyti. Olga - rūpestinga, patikima ir atsakinga brokerė. Ji efektyviai vadovavo visam procesui ir kantriai bei išsamiai atsakė į visus mums rūpimus klausimus, kurių turejome daug. Ji suteikė mums daug naudingų patarimų, pradedant nuo dokumentų tvarkymo ir buto paruošimo aprodymams iki buto perdavimo pirkėjui. Nuoširdžiai rekomenduojame!
  2021-04-23 Vilda B.
 • Labai maloni, profesionali, atsakinga ir patkima savo srities specialistė. Drąsiai rekomenduoju!!!
  2021-04-22 Eglė L.
 • Aukščiausio lygio profesionalė, kurios neišmuša iš vėžių joks kliento klausimas ir kuri eina į priekį vedama pozityvo. Nuoširdus Ačiū!
  2020-12-16 Rimantas B.
 • Su Olga bendradarbiaujame jau apie septynis metus. Per visą laikotarpį tik patys geriausi įspūdžiai. Savo srities profesionalė.
  2020-10-12 Alvydas

Parašykite atsiliepimą

* - privalomi laukai

Susisiekti su ekspertu
+
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Sutinku su visais Nesutinku su visais

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.