Mantas Žemaitis

Gyvenamojo NT brokeris

Kęstučio g. 68, 44298 Kaunas
 • LT
 • EN

Apie

Esu energingas nekilnojamojo turto specialistas, ryžtingai nusiteikęs padėti įsigyti, parduoti ar išnuomoti jūsų turtą. Vertinu nuoširdų, malonų, atsakingą bei operatyvų bendravimą ir darbą, nes pagrindinis mano tikslas – laimingas klientas!

Dirbu NT profesionalų komandoje, todėl ir pats stengiuosi tobulėti kiekvieną dieną, siekdamas savo klientams suteikti tik aukščiausio lygio paslaugas.

Reikia pagalbos, konsultacijos ar patarimo? Mielai lauksiu jūsų skambučio ar žinutės.

Įgūdžiai ir kompetencijos

 • Sandoriui reikalingų dokumentų analizė prieš pardavimą;
 • Jūsų turto rinkos kainos analizė;
 • Profesionalios nuotraukos su fotoaparatu bei dronu;
 • Preliminariųjų, rezervavimo sutarčių, priėmimo-perdavimo aktų ir kitų sutarties priedų bei dokumentų parengimas apsaugant jūsų interesus;
 • Efektyvi ir itin platų pirkėjų ratą apimanti rinkodara ir marketingo priemonės, pirkėjų srauto monitoringas;
 • Jūsų interesų atstovavimas derybose, sutarčių derinime;
 • Konsultavimas mokestiniais, juridiniais klausimais.

Atsiliepimai

 • Ačiū Mantui! Tikrai geras brokeris, komunikabilus,draugiškas. Rado gerą pirkėją NT ,suorganizavo sandorio dokumentus,datas,jokių problemų. Rekomenduoju 100%
  2024-06-05 Erlandas
 • Dėkoju Mantui, kad jis išsiaiškinęs mano norus ir pageidavimus padėjo surasti NT objektą Kaune, važinėjo į apžiūras, siuntė pasiūlymus, bendravo profesionaliai ir taktiškai. Mantas yra patikimas partneris tarpininkaujant nuo pradžios ir iki pardavimo sandorio.
  2024-05-27 Laura G.
 • Greitai ir profesionaliai rado nuomininkus mūsų būstui. Malonus ir tikslus bendravimas. 100% rekomenduojam. Ačiū Jums labai.
  2024-05-14 Nerijus Š.
 • Dėkojame Mantui už profesionalią pagalbą išsirenkant būstą bei atsakant į visus iškilusius klausimus rezervacijos bei pirkimo proceso eigoje. Jeigu dar kartą ateityje turėsime poreikį panašiam sandoriui - tikrai kreipsimės.
  2024-02-07 Giedrius R
 • Mantas pagelbėjo man su buto nuoma, paliko labai gerą, profesionalaus, mandagaus NT specialisto įspūdį. Atsakė į visus klausimus, greitai ir tvarkingai paruošė dokumentus, nepriekaištinga tarpininkavimo paslauga. Puikūs pardavimo įgūdžiai :) Ačiū ir sėkmės jums ir komandai.
  2024-02-05 Renata V.
 • Dėkoju brokeriui Mantui už profesionalią pagalbą parduodant žemės sklypą. Puikiai organizuotą darbą, malonų bendravimą. Rekomenduoju NT pardavimo/pirkimo rūpesčius patikėti Mantui ir bendrovei Ober Haus. Sėkmės darbuose !
  2023-11-01 Salomėja B.
 • Norėčiau palikti Jums teigiamus atsiliepimus apie jūsų darbuotojus, kadangi jau ne kartą teko bandradarbiauti. Paminėčiau paskutinį sandorį dėl buto nuomos, kuriame tarpininkavo NT ekspertas Mantas Žemaitis. Darbuotojas paliko gerą įspūdį, kuris išmano savo darbą. Sandorio metu konsultavo ir paaiškino mums iškilusius klausimus, suteikdamas aiškią informaciją. Mantas savo kompetencija suteikia mums pasitikėjimą jūsų įmone.
  2023-09-25 Aurelijus V.
 • Manto Ž. dėka labai greitai išsinuomojau butą. Nuomos dokumentai buvo užpildyti tvarkingai, atsakingai atsižvelgta į detales. Ačiū.
  2023-08-26 Gintarė B.
 • Manto Ž. dėka greitai išsinuomavau butą, kurio norėjau. Visi nuomos dokumentai buvo užpildyti tvarkingai, aiškiai, greitai. Dėkoju.
  2023-01-18 Audra G.

Parašykite atsiliepimą

* - privalomi laukai

Susisiekti su ekspertu
+
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Sutinku su visais Nesutinku su visais

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.