Katerina Modeiša

Gyvenamojo NT brokerė

Geležinio Vilko g. 18A, 08104 Vilnius
 • LT
 • EN
 • ES
 • RU

Atsiliepimai

 • Labai malonu buvo bendradarbiauti su Katerina, padėjo bei atsakė į daugybę klausimų. Labai profesionali ir kompetetinga darbuotoja. Bendrauti su Katerina labai lengva ir paprasta!
  2024-03-28 Justina G.
 • Džiaugiuosi pardavimų ir konsultacijų partneriu pasirinkęs Ober-Haus, kurie ne tik patenkino finansinius investicinius ir klientų aptarnavimo kokybės lūkesčius, bet ir juos su kaupu pranoko. Noriu išreikšti padėką Katerinai Modeišai ir visai Ober-Haus komandai, kurių dėka sėkmingai realizavome „Meduvio alėja“ projektą. Neabejoju, kad ir ateities projektuose galėsime džiaugtis bendru sėkmingu rezultatu.
  2023-09-12 UAB „Astirex“ individualių namų kvartalų vystytojas
 • Nuostabi brokerė. Matosi, jog jai nuoširdžiai rūpi kliento norai ir ji juos išpildo 100% su visa širdimi. Begalo maloni ir tokia profesionali! Pasitikėjau su viskuo ir planą įvykdė pilnai. Ačiū!!
  2023-06-08 Milana
 • Tikra savo srities profesionalė. Rūpimais reikalo klausymais pasiruošusi pakonsultuot ne tik darbo valandom. Linkusi išgirst kliento poreikius, įsigilina į situaciją, atsiradus nesklandumams prisiima atsakomybę ir lanksčiai bei operatyviai sprendžia iškilusias eigoje problemas. Rekomenduoju nes turėjau reikalu ne su viena pardavimu specialiste. Rado nuomininkus ilgesnį laiką parduodamam turtui, veliau sėkmingai jį realizavo!
  2022-07-01 Arkadijus M.
 • Maloni, energinga, profesionali. Pirkėjus butui rado per savaitę. Visus dokumentus sutvarkė greitai ir kokybiškai. Tik geriausios rekomendacijos.
  2021-11-25 Aleksandras
 • Labai maloni, profesionali ir atsakinga agentė. Dirbo kruopščiai, rado greitus sprendimus ties kiekvienu klausimu, padėjo, patarė nuo pat buto pardavimo pradžios iki paskutinių parašų. Pačios geriausios rekomendacijos. Hands down, guys, she\'s the best.
  2021-08-12 Agnė L.

Parašykite atsiliepimą

* - privalomi laukai

Susisiekti su ekspertu
+
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Sutinku su visais Nesutinku su visais

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.