Justas Šakėnas

Gyvenamojo NT brokeris

Didžioji g. 20/Savičiaus g. 1, 01128 Vilnius
 • LT
 • EN
 • RU

Apie

Smagus, visada pozityvus ir lengvai bendraujantis savo srities profesionalas, turintis 10 metų NT srities darbo patirtį. Geriausias 2018 ir 2023 metais „Ober-Haus“ brokeris Vilniaus mieste. 2017, 2019, 2020, 2021 ir 2022 metų TOP2 „Ober-Haus“ brokeris Vilniuje. Justas vadovaujasi principu, kad kiekvienas NT objektas turi savo klientą. Tad visada imasi ir sėkmingai randa klientus įvairiems objektams, suteikdamas savo klientams aukščiausio lygio paslaugą.

SPECIALIZACIJA

• Gyvenamojo nekilnojamojo turto pardavimas ir nuoma Vilniuje
• Butų, loftų, namų ir kotedžų pardavimas ir nuoma
• Kompleksinės pirminės rinkos projektų kūrimo, rinkodaros ir pardavimo valdymo paslaugos
• Naujo būsto pardavimas

ĮGŪDŽIAI IR KOMPETENCIJOS

• Sutarčių ruošimas, juridinių sandorio rizikų identifikavimas ir jų valdymas
• Kainodaros formavimas. Tikslus, realios atrinktų objektų kainos nustatymas ir asistavimas derybose
• Jūsų interesus apsaugančių preliminariųjų, rezervacinių ir kt. sutarčių, prašymų įvairioms institucijoms parengimas, notarinių sutarčių revizavimas, sutarčių priedų, atsižvelgiant į pardavimo sąlygas, rengimas
• Nuomininkų atranka: objekto pristatymas potencialiems nuomininkams, nuomininko portreto sudarymas. Nuomininko mokumo ir skolų patikrinimas
• Kvalifikuotos kompleksinės naujų NT projektų kūrimo, rinkodaros ir pardavimo valdymo paslaugos
• Būsto vystytojų konsultavimas, naujų projektų pardavimo organizavimas ir vykdymas – nuo projektavimo stadijos iki galutinio raktų perdavimo
• Laisvai kalba lietuvių, anglų ir rusų kalbomis

Atsiliepimai

 • Galiu tik patvirtinti, kad Justas yra geriausias mano kada nors sutiktas brokeris. Padėjo operatyviai, sklandžiai ir be streso sutvarkyti buto įsigijimo procesą. Turėjau tam tik savaitę (kadangi gyvenu ne Lietuvoje), o tai buvo beveik nerealu padaryti per tokį trumpą laiką nuo buto išsirinkimo iki notaro ir perdavimo-priėmimo akto pasirašymo. Žinant kokios yra eilės pas notarus šiuo metu. Justas labai profesionaliai viską suderino (iškovojo taipogi didelę nuolaidą buto įsigijimui), pasistengė, kad gaučiau laiku reikiamus dokumentus bankui, taipogi rūpinosi, kad viskas butu aišku ir suprantama prieš pasirašant notarinę sutartį. Dirbo 24 val per parą ir buvo visad pasiekiamas net ir vėlyvais vakarais jei kildavo klausimų ar reikėdavo papildomos informacijos. Beje Justas ne tik kvalifikuotas specialistas bet ir puikus žmogus, visad nuoširdžiai domėjosi dėl mano sveikatos, nes tuo metu turėjau problemų su ja, todėl visa tai suprato ir be streso savarankiškai pats tvarkė visus reikalus net kai neatsiliepdavau į skambučius. Todėl kitą kartą kai vėl kreipsiuosi į Justą, pasitikėsiu net užsimerkusi jo darbo produktyvumu ir profesionalumu! Bravo! Aciuuu!
  2022-08-31 Inga K.
 • Tokio nuostabaus brokerio, kuris gebėtų išspręsti, regis, neišsprendžiamus nekilnojamo turto pirkimo - pardavimo rebusus, kurie yra keliaaukščiai ir itin sudėdtingi, dar neteko sutikti. Maža to, Justas įsigilina į subtiliausias asmeninio gyvenimo subtilybes ir prie jų prisitaiko. Visuomet domisi, kaip klostosi kliento gyvenimas, o tai yra vienas svarbiausių sėkmingo sandorio aspektų. Viskas vyko sklandžiai ir be jokio streso. Puikus specialistas, nuostabus žmogus, kuriuo galima visiškai pasitikėti. Kreipsimės ir sekantį sykį ir visiems nuoširdžiai rekomenduojame.
  2021-08-02 Mindaugas S.
 • Aciu Justui padedant mums surasti svajoniu nama. Tai profesionalas trys viename - ir brokeris, ir psichologas, ir konsultantas. Nuo pirmu bendravimo akimirku buvo aisku, kad esame patikimose rankose. Jei dar svarstote i kuri NT eksperta kreiptis, tikrai rekomenduojame Justa!
  2021-03-16 Jurgita K.
 • Labai dėkoju brokeriui Justui Šakėnui už pagalbą būsto pirkimo procese. Jau pirmo susitikimo metu įvertinau ką reiškia tvarkyti reikalus su profesionaliu savo srities žinovu. Visas procesas vyko sklandžiai ir aiškiai, kiekvienas žingsnelis pilnai išaiškintas. Bendravimas - atidus ir malonus. Jei tektų tvarkyti NT reikalus, rinkčiausi/ rekomenduočiau Justą, nes jis sąžiningas, patikimas, profesionalus NT ekspertas.
  2020-08-11 Viktorija S.
 • Justas yra patikimas, sąžiningas ir kiaurą parą pasirengęs padėti brokeris, su kurio pagalba būstą pačiame koronaviruso įkarštyje pardavėme per 1 savaitę. Sklandžiai, greitai, paprastai. 100 proc. galėčiau rekomenduoti Justą visiems, kurie nori ramybės ir patikimumo.
  2020-07-20 Rytis M.

Parašykite atsiliepimą

* - privalomi laukai

Susisiekti su ekspertu
+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Sutinku su visais Nesutinku su visais

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.