Jurgita Petravičiūtė

Sertifikuota prestižinio būsto brokerė

Geležinio Vilko g. 18A, 08104 Vilnius
 • LT
 • EN
 • PL
 • RU

Apie

Sveiki,
esu Jurgita, aktyviai dirbu su prestižinio nekilnojamojo turto pardavimu ir nuoma. Nuoširdžiai myliu savo darbą ir tikiu tuo, ką darau. Visada vadovaujuosi sąžiningumo ir nuoširdumo principu. Siekiant parduoti ar išnuomoti nekilnojamąjį turtą, visada investuoju laiko geram aprašymui, profesionalioms nuotraukoms, aktyviam internetinių medijų pateikimui.
Planuojate parduoti ar išnuomoti savo būstą? Mielai nustatysiu pardavimo kainą, atliksiu kainų lyginamąją analizę, sudarysiu konkretų veiksmų planą, kaip už geriausią kainą ir per trumpiausią laiką parduoti Jūsų būstą.
Mano gyvenimo credo: „Mane supa laimingi ir manimi pasitikintys klientai“.
Mano specializacija:
– Darbas prestižiniuose rajonuose: Senamiestis, Žvėrynas, Užupis, Paupys, Antakalnis, Naujamiestis, Valakampiai, Laurų kvartalas;
– Prestižinio nekilnojamojo turto pardavimas ir nuoma;
– Butų ir nuosavų  namų pardavimas;
– Sklypų pardavimas;
– Prestižinių namų ir butų nuoma;
– Pirminės rinkos projektų kūrimo koncepcijos kūrimas, įgyvendinimas ir pardavimas.
Patarsiu visais Jums rūpimais  NT  klausimais:
– Turto vertės nustatymas;
– Tinkamas turto paruošimas pradedant nuomos ar pardavimo procesą;
– Dokumentų patikra;
– Sutarčių sudarymas;
– Turto perdavimo uždarymas (perdavimo akto ruošimas).
Su nekantrumu lauksiu  Jūsų skambučio ir mielai atsakysiu į Jums rūpimus NT  klausimus.

Atsiliepimai

 • Pažįstu Jurgitą iš anksčiau, likau patenkinta jos profesionalumu, drąsiai rekomenduoju kitiems. Protinga, konkreti, paprasta, puikiai išmano žmonių psichologiją ir nukreipia ten, kur reikia. Rezultate lieka patenkinti visi.
  2024-01-02 Raimonda
 • Labai ačiū Jurgitai Petravičiūtei už puikią komunikaciją, greitus bei kokybiškus sprendimus. Viskas buvo atlikta operatyviai, aiškiai ir be priekaištų. Rekomenduoju šią savo srities profesionalę.
  2023-12-06 Povilas
 • Bendradarbiauti su Jurgita labai lengva ir paprasta, puiki komunikacija, organizuotumas, aiškiau jau negali būti, net jei pats nelabai gaudaisi. :D Puiki ir patikima specialistė, rekomenduoju!
  2023-10-26 Gailė N.
 • AČIŪ Jurgitai Petravičiūtei!!! Savo darbo profesionalė, su puikiu humoro jausmu ir gera nuotaika. Puikiai supranta ko nori užsakovas. Pastovi komunikacija ir pilnas atsidavimas savo darbui. Jurgitos dėka labai operatyviai buvo pasiektas reikalingas tikslas. Dar kartą- DIDELIS AČIŪ!!!
  2023-08-24 Arkadij B.
 • Labai dziaugiuosi pasirinkes Ober-Haus paslaugas tvarkyti nekilnojamam turtui. Galvojau, kad per atstuma nelabai imanoma tai daryti, bet Jurgita irode kitaip. Buvo labai paprasta ir malonu bendradarbiauti su Jurgita. Dirba profesionaliai, operatyviai ir atsakingai turedama atsakymus bet kokiam klausimui. Tikrai rekomenduoju! Dar karteli didelis ACIU.
  2023-03-06 Marius M.
 • Esu dėkinga "Ober-Haus" darbuotojai Jurgitai Petravičiūtei. Jauna, energinga ji dirba su ypatingu dėmesiu klientui, jautriai atsižvelgia į visus pageidavimus, konsultuoja apie esamą padėtį rinkoje, rūpinasi optimaliai suteikti reikalingą pagalbą. Galima drąsiai pasitikėti Jurgita Petravičiūte, ji tikrai nenuvils ir padės išspręsti visas problemas, susijusias su jos darbu. Dėkui.
  2022-08-10 Kristina Ž.
 • Спасибо большое Юргите за её профессионализм! Со стопроцентной уверенностью обратилась за её помощью продать квартиру в короткий срок и в подарок получила не только помощь в оформлении дополнительных документов, но и позитив. Поняла, что даже в очень сложной ситуации как моя, есть выход, когда рядом такие люди! Рекомендую всем специалиста своего дела!
  2022-06-21 Nelli Z.
 • Переехал в Литву всего несколько недель назад, но уже пишу отзыв из новой квартиры, которую помогла найти Юргита. С её помощью всё прошло идеально! Отдельно отмечу отличный русский язык - общаться было легко и удобно. Спасибо!
  2022-01-14 Вячеслав Я.
 • Jurgita padėjo labai greitai išsinuomoti butą. Operatyvus ir profesionalus darbas, buvo labai malonu komunikuoti. Esame labai dėkingi.
  2022-01-13 Katerina
 • Wonderfull experience to find a place to live in Vilnius with Jurgita! She was very professional and helpfull since the very beginning. She understood my needs a facilitate me all the options they have at the moment, which facilitated my decision. I feel very gratefull with her professionalism.
  2021-08-19 Augusto H.
 • Labai džiaugiuosi Jurgitos profesionaliu bendravimu ir puikiomis asmeninėmis savybėmis. Puiki agentė, išmananti ir operatyviai atliekanti savo darbą. Tikrai rekomenduoju.
  2021-07-27 Reda T.
 • Jurgita padėjo mums išnuomuoti butą. Dirba labai operatyviai ir atsakingai. Puikiai komunikuoja . Rekomenduoju kreiptis į Jurgitą visais su nekilnojamu turtu susijusiais klausimais.
  2021-07-20 Rūta V.

Parašykite atsiliepimą

* - privalomi laukai

Susisiekti su ekspertu

Šioje svetainėje naudojami slapukai. Paspaudę "Aš sutinku" arba naršydami toliau, patvirtisite savo sutikimą. Aš sutinku

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.