Indrė Zailskaitė

Gyvenamojo NT brokerė

Kęstučio g. 68, 44298 Kaunas
 • LT
 • EN
 • RU

Atsiliepimai

 • Su gerb. Indre - vienas malonumas dirbti. Sklandziai, greitai, NT pardavima sutvarke nuo iki. Mano tevai vyresnio amziaus zmones, bet ji buvo labai kantri ir profesionaliai atliko darba, tikrai nuosirdi rekomendacija!
  2022-08-05 Daiva K.
 • Patikėjom Indrei Zailskaitei užsiimti mūsų buto pardavimu. Gyvename ne Lietuvoje, todėl ieškojome patikimo žmogaus tai padaryti. Nuo pirmo susitikimo susidarė teigiamas įspūdis ir pasitikėjimas(šiais laikais tai reta) ,o vėliau matėm Indrės profesionalumą,nuoširdumą ir atsakingumą.Tai savo darbą išmanantis žmogus. Puikiai bendraujanti,kompetentinga,suteikia informaciją visais dominančiais klausimais,pataria ir padeda spręsti problemas net darbo dienai pasibaigus. Indrės pagalba butą pardavėm per neįtikėtinai trumpą laiką ir efektyviai. Tikrai rekomenduoju! Didelis Ačiū!!!!
  2022-03-10 Irena L.
 • Nuoširdžiai dėkojame brokerei Indrei Zailskaitei už profesionaliai atliktą buto pardavimą. Gyvename ne Lietuvoje, todėl ieškojome patikimo ir darbą išmanančio žmogaus. Butas parduotas labai greitai. Buto pardavimo dokumentų ruošimas, mūsų atveju, buvo šiek tiek komplikuotas, tačiau Indrė viską puikiai organizavo, tvarkė ir atsakė į visus mums kilusius klausimus. Visą laikotarpį jautėme nuoširdų bendravimą ir rūpestį. Rekomenduojame !!! Sėkmės Indre!
  2021-01-08 Aušra K.
 • Noriu padėkoti Indrei Zailskaitei už profesionalumą ir puikiai atliktą būsto pardavimo sandorį! Rekomenduoju, kreipsiuosi ir ateityje! Sėkmės!
  2020-11-29 Artūras K.

Parašykite atsiliepimą

* - privalomi laukai

Susisiekti su ekspertu

Šioje svetainėje naudojami slapukai. Paspaudę "Aš sutinku" arba naršydami toliau, patvirtisite savo sutikimą. Aš sutinku

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.