Edita Strakalaitienė

Gyvenamojo NT brokerė

Geležinio Vilko g. 18A, 08104 Vilnius
  • LT
  • EN

Apie

Esu Edita Strakalaitienė, dirbu nekilnojamojo turto srityje, myliu savo darbą ir tikiu tuo ką darau. Visada stengiuosi surasti tinkamą sprendimą, norint parduoti ar išnuomoti Jūsų turtą. Mano tikslas – ramūs ir laimingi klientai.
Mano specializacija:
– Nekilnojamojo turto pardavimas ir nuoma.
– Butų ir nuosavų namų pardavimas.
– Sklypų pardavimas.
– Namų ir butų nuoma.
– Pirminės rinkos projektų koncepcijos kūrimas, įgyvendinimas ir pardavimas.
Patarsiu visais Jums rūpimais NT klausimais:
– Turto vertės nustatymas.
– Tinkamas turto paruošimas pradedant nuomos ar pardavimo procesą.
– Dokumentų analizė.
– Sutarčių sudarymas.
– Turto perdavimo uždarymas (perdavimo akto ruošimas).
Kyla klausimų susijusių su nekilnojamuoju turtu? Siekiate jį sėkmingai parduoti ar išnuomoti? Laukiu Jūsų skambučio ir mielai atsakysiu į Jums rūpimus klausimus.

Atsiliepimai

  • Labai rekomenduoju šią įmonę, kuri padėjo greitai išnuomoti butą. Agentė Edita S. labai paslaugi, maloni, nusimananti savo srityje agentė. 💯 balų!!! 👍👍👍
    2024-03-26 Deimante E

Parašykite atsiliepimą

* - privalomi laukai

Susisiekti su ekspertu
+
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Sutinku su visais Nesutinku su visais

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.