Kauno m. sav., Senamiestis, Šv. Gertrūdos
Nuomojamas butas
-
Objekto tipasNuomojamas butas
-
Visas plotas57.40 m²
-
Kambarių2
-
Aukštas2 iš 3
-
Statybos metai1898
-
Šildymo tipasDujinis
-
Nuoroda
Apie šį turtą
Nuomojamas erdvus ir šviesus dviejų kambarių 57,4m² butas! Butas įsikūręs visai šalia Kauno pilies ir Laisvės alėjos. Buto interjeras yra šiuolaikiškas ir stilingas. Rytiniu kavos puodeliu galėsite mėgautis šviesioje ir saulėtą dieną jaukiai spinduliais apšviestoje svetainėje.
PRIVALUMAI:
- Kapitaliai suremontuotas;
- Plastikiniai langai;
- Šarvo durys;
- Visi reikalingi baldai bei buitinė technika;
- Balkonas;
- Autonominis šildymas;
- Parkavimas vidiniame kieme;
- Rakinama ir saugi laiptinė;
- Kiemas saugomas vaizdo kameromis;
- Pačiame miesto centre.
Butas puikiai įrengtas su baldais ir būtiniausia buitine technika ( skalbimo mašina, indaplovė, televizorius), tad jums nereikės papildomų investicijų. Butas labai modernus ir elegantiškas. Aukštos lubos suteikia erdvės ir prabangos jausmą.
Erdvi virtuvė patenkins visus mėgstančių gaminti poreikius.
Butas labai patrauklioje vietoje. Kelių minučių atstumu galėsite pasiekti Kauno Pilį, Santakos Parką, Nemuno salą, PC Akroplį, o Laisvės alėja praktiškai perėjus gatvę. Kadangi viskas pasiekiama pėsčiomis, tai leis sutaupyti kuro sąnaudas ar viešojo transporto bilietų išlaidas.
Su augintiniais ar vaikučiais, visi mielai laukiami.