Atgal į paiešką

Vilniaus m. sav., Naujamiestis, Gedimino pr.

Nuomojamos komercinės patalpos

Vilniaus m. sav., Naujamiestis, Gedimino pr.

Nuomojamos komercinės patalpos

3 100 - 69 750
15,50 - 15,50 už m²

Apie šį turtą

ŠIUO METU PASTATAS IŠNUOMOTAS. Jeigu Jus domina panašios patalpos, susisiekite ir mes rasime geriausią sprendimą.
Išnuomojamos įvairaus dydžio patalpos Gedimino prospekto ir V. Kudirkos gatvės sankirtoje įsikūrusiame verslo centre ,,LIVE SQUARE".
Daugiau kaip 6400m² ploto verslo centras LIVE SQUARE atitinka A klasės verslo centrams keliamus aukščiausius reikalavimus – centrinė lokacija, puikiai išvystyta infrastruktūra, taikomi pažangiausi inžineriniai sprendimai.
Atvykstantiems į darbą savo automobiliu, yra įrengta dviejų aukštų, 165 vietų požeminė automobilių stovėjimo aikštelė su numerių nuskaitymu, iš kurios galima užkilti liftu ir patekti į verslo centrą neišeinant į lauką. Požeminėje aikštelėje taip pat yra įrengtos elektromobilių įkrovimo stotelės. Dviračių vairuotojams įrengta atskira dviračių saugojimo patalpa bei persirengimo patalpa su rakinamomis spintelėmis ir dušais.
Prekybos galerijoje įsikūrusios parduotuvės, veikia kavos baras ir restoranas su terasa: Rimi, Vivi, Ženeva, Narvesen, Florisima, Formosa, Benu vaistinė, Vero cafe, Raudonas ir baltas, Biržų duona bei Pink & Yellow restoranas.

Inžineriniai sprendimai:
• BREEAM sertifikatas;
• A energinė klasė;
• patalpų drėkinimo sistema komfortabiliam darbui;
• šalčio sijos patalpų vėsinimui;
• pakeliamos grindys lanksčiam darbo vietų išdėstymui;
• CO2 davikliai, užtikrinantys reikiamą deguonies kiekį patalpose;
• LED apšvietimas su automatizuotu valdymu;
• individualus patalpų mikroklimato reguliavimas;
• pastato valdymo sistema, užtikrinanti kaštų optimizavimą;
• automatizuota požeminė automobilių aikštelė (skirta ir svečiams).

Kiekvienu konkrečiu nuomos atveju, pagal nuomininko poreikius yra pateikiamas ploto, kainos ir parkavimo vietų pasiūlymas.

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Sutinku su visais Nesutinku su visais

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.