Turto ir verslo vertinimas

Esame didžiausia turtą ir verslą vertinanti įmonė Lietuvoje, turinti didesnę nei 25 metų patirtį

01

Vertiname visoje Lietuvoje ir Baltijos regione

Mūsų biurus, kuriuose dirba vertintojai, galite rasti 6 Lietuvos miestuose. Todėl Ober-Haus klientai gauna profesionalias vertinimo paslaugas visoje šalyje. Mūsų specialistai glaudžiai bendradarbiauja su Ober-Haus kolegomis kaimyninėse valstybėse, todėl gali atlikti nekilnojamojo turto ir verslo vertinimus ir Latvijoje bei Estijoje.

02

Vertinimus priima visos Lietuvoje veikiančios kredito institucijos.

Vertinimo paslaugas teikiame turto savininkams, pirkėjams, nuomininkams, investuotojams, finansuotojams. Mūsų bendrovės vertinimai atitinka visų Lietuvoje veikiančių kredito institucijų reikalavimus.

03

Vertinimams naudojame išsamiausius duomenis.

Atlikdami vertinimus naudojamės ne tik valstybinėmis ir viešomis duomenų bazėmis, tačiau turime ir nuosavą duomenų bazę, kurioje nuo 1998 metų kaupiama visa informacija apie mūsų bendrovėje parduotus ir nuomotus objektus. Todėl mūsų vertintojai remiasi tiek naujausia, tiek ir istorine rinkos informacija.

Tarptautinis įvertinimas

Tarptautinis kapitalo ir finansų rinkų žurnalas „Euromoney“, kasmet visame pasaulyje renkantis geriausias nekilnojamojo turto bendroves, 2022, 2021, 2020, 2019, 2018, 2017 ir 2015 metais išrinko Ober-Haus geriausia turto vertinimo bendrove Lietuvoje.

Vertinimo paslaugos

Vertinimus atliekame visais galimais atvejais:
 • perkant, parduodant, nuomojant, paveldint turtą;
 • įkeičiant turtą finansinėms institucijoms;
 • finansinei apskaitai;
 • atliekant nepiniginį įnašą;
 • parduodant turtą varžytinėse
 • ir visais kitais klientams aktualiais atvejais.

Vertinimo paslaugą sudaro

 • vertiname visų rūšių ir dydžių nekilnojamąjį ir kilnojamąjį turtą visoje Lietuvos teritorijoje;
 • atliekame verslo vertinimus (nustatome įmonių verslo ir akcijų vertę, nematerialaus turto vertę, įsipareigojimų vertę ir kt.);
 • nustatome tiek nuosavybės teisių, tiek kitų turtinių teisių (nuomos teisių, užstatymo teisių ir kt.) vertę.

Papildomos paslaugos

 • rengiame ekspertizes antstoliams ir teismams (bendrovėje dirba teismų pripažinti ekspertai);
 • rengiame galimybių studijas ir rinkos tyrimus pagal individualius klientų poreikius bei užduotis;
 • atliekame komercinį auditą (angl. due diligence) ir kita.

Laikomės aukščiausių standartų

Turto vertinimas atliekamas vadovaujantis Lietuvos Respublikos Turto ir verslo vertinimo pagrindų įstatymu, taip pat kitais Lietuvos Respublikoje priimtais teisiniais aktais, reglamentuojančiais turto vertinimą. Be to, kiekvieno vertinimo atveju remiamės ir Tarptautiniais vertinimo standartais (IVS) bei Europos vertinimo standartais (EVS). Taip pat mūsų komandoje dirba įtakingiausioje tarptautinėje nekilnojamojo turto profesionalų organizacijoje RICS (rics.org) sertifikuoti vertintojai, kurių atlikti vertinimai pripažįstami kitose pasaulio valstybėse.

Mūsų pranašumai

01

Mūsų turto vertinimus priima visi bankai Lietuvoje

Mūsų bendrovės vertinimai atitinka visų Lietuvoje veikiančių kredito institucijų (bankų, kredito unijų, sutelktinio finansavimo platformų) reikalavimus.

02

Didžiausia vertintojų komanda

Didžiausia rinkoje vertintojų komanda leidžia lanksčiai ir greitai atlikti didelius turto vertinimo užsakymus. Departamentui priklausantis rinkos tyrimų skyrius vertintojams teikia naujausius rinkos duomenis, atlieka turto segmentų apžvalgas ir analizes, būtinas kokybiškiems turto vertinimams atlikti.

03

Paslaugos visoje Lietuvoje

Mūsų biurus, kuriuose dirba vertintojai, galite rasti 6 Lietuvos miestuose. Todėl klientams teikiame profesionalias vertinimo paslaugas bet kurioje šalies vietovėje.

04

Tarptautiniai vertinimo standartai

Vertinimus atliekame remdamiesi tiek Lietuvos Respublikos teisiniais aktais, tiek pripažintais tarptautiniais standartais: Tarptautiniais vertinimo standartais (IVS), Europos vertinimo standartais (EVS).

05

Vertinimams naudojame išsamiausius duomenis

Atlikdami vertinimus naudojamės ne tik valstybinėmis ir viešomis duomenų bazėmis, tačiau turime ir nuosavą duomenų bazę, kurioje sukaupta visa informacija apie mūsų bendrovėje parduotus ir nuomotus objektus.

06

Ilgametė patirtis

Lietuvoje turto vertinimus atliekame nuo 1998 metų. Ilgametė patirtis nekilnojamojo turto rinkoje mums leido išsiugdyti itin profesionalią, kvalifikuotą ir patyrusią vertintojų komandą bei vertinimo kokybės užtikrinimo sistemą.

Norite sužinoti daugiau?

Susisiekite su mumis ir mes atsakysime į Jūsų klausimus bei suteiksime visą reikalingą informaciją apie vertinimo paslaugą

Mūsų partneriai

Atsakingai dirbame, kad pateisintume klientų pasitikėjimą. Siūlome savo paslaugas turto savininkams, pirkėjams, nuomininkams, investuotojams, finansuotojams. Kasmet pas mus vertinimo paslaugą užsako daugiau nei 12.500 klientų. Ir kiekvienas iš jų mums yra vienodai svarbus.

Mumis pasitiki

+
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Sutinku su visais Nesutinku su visais

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.