Vilniaus m. sav., Senamiestis, K. Vanagėlio g.

Parduodamas butas

Vilniaus m. sav., Senamiestis, K. Vanagėlio g.

Parduodamas butas

560 175
7 500 už m²
 • Objekto tipas
  Parduodamas butas
 • Visas plotas
  74.69 m²
 • Kambarių
  3
 • Aukštas
  2 iš 4
 • Statybos metai
  2025
 • Šildymo tipas
  Centrinis kolektorinis
 • Nuoroda

Apie šį turtą

Puikioje vietoje, Vilniaus miesto Senamiestyje, K. Vanagėlio gatvėje, šiuo metu yra vystomas naujas, išskirtinis ir modernus projektas - Vilniaus Džiazas.

Vilniaus Džiazas – tai projektas, keičiantis Senamiesčio prieigas ir harmoningai įsiliejantis į istorinį Vilniaus centrą - vos kelios minutės iki Aušros vartų, Barbakano kalno, žaliųjų miesto parkų. Išskirtiniai namai Vilniaus Senamiestyje kviečia gyventojus atrasti aukščiausius gyvenimo kokybės standartus.

Išskirtinis 3 kambarių, 75 kv. m. ploto butas su terasa, apie 70 kv. m. ploto žemės sklypo dalimi ir apie 20 kv. m. ploto antresole. Vakarinė pusė, lubų aukštis aukščiausiam taške 4,4 m. Daugiau informacijos: https://www.vilniausdziazas.lt/butai/A2/A213/

Projekte iš viso yra numatyti 62 butai. Būsimieji gyventojai jau dabar turi galimybę rinktis 2-jų, 3-jų ir 4-ių kambarių butus nuo 40 kv. m. iki 122 kv. m. ploto. Daugelyje butų yra numatoma įrengti antresoles.

PROJEKTO IŠKIRTINUMAS IR PRIVALUMAI:
- Praktiška vieta su puikiai išvystyta infrastruktūra. Lengvas susisiekimas kultūrinio bei naktinio gyvenimo ar pabėgimo nuo dienos rūpesčių ieškotojams.
- Ypatingai šviesios ir racionaliai išnaudotos erdvės. Net 4 m aukščio vitrininiai langai ir 4,4 m siekiančios lubos suteiks išskirtinai didelės erdvės pojūtį.
- Gyvenimo kokybę ir išskirtinį komfortą užtikrins aukščiausia energinė A++ klasė su moderniais techniniais sprendimais.
- Gyventojai savo automobilius galės parkuoti saugioje ir erdvioje požeminėje aikštelėje. Kiekvienoje parkavimo vietoje numatytas el. įvadas elektromobilio krovimo stotelės įrengimui.
- Gyvenimas aptvertoje bei apšvietoje teritorijoje, kurią visą parą stebės modernios saugos sistemos.
- Itin kokybiška statyba, medžiagos, funkcionalumas ir architektūriniai sprendimai

Numatoma statybų pabaiga – 2025 m. III ketv.
Išsamesnės informacijos apie projektą ieškokite www.vilniausdziazas.lt

Panašūs objektai

Visi objektai Visi

Šioje svetainėje naudojami slapukai. Paspaudę "Aš sutinku" arba naršydami toliau, patvirtisite savo sutikimą. Aš sutinku

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.