Atgal į paiešką

Šiaulių m. sav., Centras, Vytauto g.

Parduodamos komercinės patalpos

Šiaulių m. sav., Centras, Vytauto g.

Parduodamos komercinės patalpos

155 000
1 123 už m²
 • Objekto tipas
  Parduodamos komercinės patalpos
 • Pastato tipas
  Paslaugos ir prekyba, Kita
 • Visas plotas
  138.00 m²
 • Aukštas
  1
 • Nuoroda

Apie šį turtą

CENTRINĖJE MIESTO DALYJE, VYTAUTO G., PARDUODAMI KETURI SUJUNGTI GARAŽAI SU DALIMI ŽEMĖS SKLYPO !!!!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
PARDUODAMI KETURI SUJUNGTI GARAŽAI VYTAUTO G., bendras plotas 137,74 m² (113,67 m² garažai, 24,07 m² rūsys), pastatas mūrinis, 1998 m statybos, stogas - ruberoidas, garažų vartai metaliniai, galima papildomai iškelti ir antrą aukštą virš garažų, yra elektra, miesto komunikacijos. Trys garažai išsidėstę vienoje pusėje, turi bendrą įvažiavimą į kiemą, esant poreikiui, galima kieme papildomai pasidaryti parkavimo aikštelę, į vieną garažą patenkama iš kiemo pusės. Asfaltuotas privažiavimo kelias, puiki vieta, geras susisiekimas su kitais miesto rajonais. Tinka komercinei veiklai, sandėliavimui ar kt.
-----------------------------------------------------
DAUGIAU INFO TEL 863827509, 841435511

+
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Sutinku su visais Nesutinku su visais

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.