Atgal į paiešką

Vilniaus m. sav., Žirmūnai, Verkių g.

Nuomojamos komercinės patalpos

Vilniaus m. sav., Žirmūnai, Verkių g.

Nuomojamos komercinės patalpos

5 373 - 7 164
9,00 - 9,00 už m²

Apie šį turtą

Išnuomojamos įvairaus ploto biuro patalpos Ulonų verslo centre.
Moderniomis technologijomis ir inžinerinėmis sistemomis įrengtas, harmoningas, išskirtinės architektūros verslo centras įsikūręs tarp Ulonų ir Verkių gatvių, Šiaurės miestelyje, Vilniuje.
B+ energinio naudingumo klasės, septynių aukštų pastate yra beveik 4 tūkst. m² naudingojo ploto biurams ir 432 m² – prekybos patalpoms. Optimali erdvės konfigūracija leis patogiai įsikurti bet kokio dydžio įmonėms. Pirmajame aukšte suplanuotos prekybinės paskirties patalpos. Antrame – septintame aukštuose suplanuotos administracinės paskirties patalpos.
Automobiliai statomi požeminėje ir antžeminėje aikštelėse.


Ulonų verslo centro privalumai:
• Racionalus ir patogus patalpų išplanavimas;
• Ekonomiški langai su įdiegta saulės ir šilumos kontrolė;
• Moderni pastato valdymo ir priežiūros sistema;
• Šiuolaikinės ir efektyvios patalpų vėdinimo, kondicionavimo ir šildymo sistemos;
• Puikus pastato išdėstymas ir matomumas;
• Patraukli vieta prekybinėms patalpoms;
• Darbuotojų saugumo užtikrinimas;
• Spartus informacinių technologijų tinklas.


Kiekvienu konkrečiu nuomos atveju, pagal nuomininko poreikius yra pateikiamas ploto, kainos ir parkavimo vietų pasiūlymas.

+
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Sutinku su visais Nesutinku su visais

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.