Atgal į paiešką

Vilniaus m. sav., Viršuliškės, Viršuliškių skg.

Nuomojamos komercinės patalpos

Vilniaus m. sav., Viršuliškės, Viršuliškių skg.

Nuomojamos komercinės patalpos

5 018 - 9 100
13,00 - 13,00 už m²

Apie šį turtą

Išnuomojamos įvairaus ploto biuro patalpos Viršuliškių skersgatvyje įsikūrusiame verslo centre ,,Grand Office".
A+ energetinio naudingumo pastatas sertifikuotas pagal BREEAM tvarumo kokybės reikalavimus įsikūręs puikioje vietoje – netoli miesto centro, šalia Vilniaus Vakarinio aplinkkelio.
Pirmasis Grand office aukštas skirtas klientų aptarnavimo skyriams ir pardavimų salonams, o likę 20 aukštų – biurams.
Darbuotojų patogumui įrengta poilsio zona lauke, taip pat restoranas ir kavinė, ant stogo – lauko terasa ir apžvalgos aikštelė.
Nuomininkų ir jų klientų patogumui įrengta 3 aukštų 264 vietų požeminė automobilių stovėjimo aikštelė.

Grand Office verslo centro privalumai:
• A+ klasės energijos suvartojimo efektyvumas;
• BREEAM sertifikatas;
• Požeminė automobilių stovėjimo aikštelė;
• Lauko terasa.

Kiekvienu konkrečiu nuomos atveju, pagal nuomininko poreikius yra pateikiamas ploto, kainos ir parkavimo vietų pasiūlymas.

+
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Sutinku su visais Nesutinku su visais

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.