Atgal į paiešką

Vilniaus m. sav., Naujamiestis, Eigulių g.

Nuomojamos komercinės patalpos

Vilniaus m. sav., Naujamiestis, Eigulių g.

Nuomojamos komercinės patalpos

1 744
7,00 už m²
 • Objekto tipas
  Nuomojamos komercinės patalpos
 • Pastato tipas
  Biuro patalpos, Medicinos/sveikatos priežiūros
 • Visas plotas
  249.18 m²
 • Kambarių
  5
 • Aukštas
  2 iš 4
 • Statybos metai
  2006
 • Nuoroda

Apie šį turtą

IŠNUOMOJAMOS 249,18 m² biuro patalpos Naujamiestyje, Eigulių g.
Tai tvarkingos patalpos keturių aukštų verslo centre šalia Gerosios Vilties žiedo ir Pietinio aplinkkelio.
Itin patogi verslo centro vieta, šalia vienų iš pagrindinių sostinės transporto mazgų, leidžia verslo centro darbuotojams patogiai ir operatyviai išvažiuoti bei patekti į bet kurį Vilniaus mikrorajoną. Ypač patogus ir greitas susisiekimas su oro uostu.
Nuomojamos patalpos yra 2-iame pastato aukšte.
Nuomininkų nemokamai skiriamos 5-ios parkingo vietos.
Verslo centre yra visos komunikacijos reikalingos biuro veiklai, patekimas į pastatą 24 val. per parą, autonominis reguliuojamas dujinis šildymas, vėdinimas, kondicionavimas ir t.t.
Kaina: 7,00 Eur/m² plius GPM, plius NTM ir komunaliniai.

+
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Sutinku su visais Nesutinku su visais

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.