Atgal į paiešką

Vilniaus m. sav., Markučiai, Subačiaus g.

Parduodamos komercinės patalpos

Vilniaus m. sav., Markučiai, Subačiaus g.

Parduodamos komercinės patalpos

350 106
2 580 už m²
 • Objekto tipas
  Parduodamos komercinės patalpos
 • Pastato tipas
  Biuro patalpos, Kita
 • Visas plotas
  135.70 m²
 • Kambarių
  3
 • Aukštas
  3 iš 3
 • Statybos metai
  2018
 • Nuoroda

Apie šį turtą

PARDUODAMOS 135,7 m² biuro/gyvenamosios patalpos naujame gyvenamajame-komerciniame komplekse "Studios 83".
"Studio 83" - tai buvusio Markučių dvaro Salyklo fabriko pastatų kompleksas, dvelkiantis šimtametę istorija.
Paveldosauginis kompleksas yra viename intensyviausiai besivystančiu Vilniaus mikrorajonų - Markučiuose, kuris yra visai šalia Senamiesčio ir Užupio.
Parduodamos patalpos yra A korpuse, viršutiniame trečiame aukšte su atskiru įėjimu bei nuostabiais vaizdais į Senamiestį.
Patalpos įdomaus (nestandartinio) išplanavimo: dvi erdvės – patalpa su 3,14m aukščio lubomis (83,47 m²) bei kita patalpa su skliautinėmis ir itin aukštomis 5,8 m lubomis (46,46 m²), san. mazgas (5,77 m²).
Patalpos parduodamos dalinėje apdailoje, šildymas - centrinis kolektorinis (radiatorinis), yra panoraminis liftas.
Patalpų paskirtis pagal Registrų centro išrašą - Administracinė, bet patalpos gali būti pritaikytos ir gyvenamajai paskirčiai.
Patalpų kaina: 350 106 Eur (PVM nefigūruoja).


Panašūs objektai

Visi objektai Visi
+
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Sutinku su visais Nesutinku su visais

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.