Atgal į paiešką

Vilniaus m. sav., Viršuliškės, Viršuliškių g.

Parduodamos komercinės patalpos

Vilniaus m. sav., Viršuliškės, Viršuliškių g.

Parduodamos komercinės patalpos

1 550 000
1 392 už m²

Apie šį turtą

Parduodamos 1113,84 m2 bendro ploto komercinės patalpos Viršuliškių g., Vilniuje. Jas sudaro:
- 991,71 m² patalpos pirmame aukšte, padalintos į tris įvairaus ploto dalis, šiuo metu išnuomotos ir generuoja stabilias pajamas. Pastatas rekonstruotas 2022 metais, patalpos naujai įrengtos.
- 122,13 m2 ploto patalpos yra rūsyje. Tai buvusi slėptuvė, su atskiru įėjimu, šiuo metu neįrengta ir gali būti pritaikyta įvairiai paskirčiai. Erdvus parkingas šalia patalpų prie pastato.
Dėl smulkesnės informacijos teiraukitės nurodytais kontaktais. Kaina 1 550 000 Eur plius PVM.
Ober-Haus yra išskirtinis šio objekto pardavimo atstovas.

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Sutinku su visais Nesutinku su visais

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.