Vilniaus Džiazas / Vilniaus m. sav., Senamiestis, K. Vanagėlio g.

Pasirinkite informacijos tipą Aprašymas Visi butai Žemėlapis

Aprašymas

Puikioje vietoje, Vilniaus m. senamiestyje, K. Vanagėlio gatvėje, šiuo metu yra vystomas naujas, išskirtinis ir modernus projektas „Vilniaus Džiazas“.

„Vilniaus Džiazas“ – tai projektas, keičiantis Senamiesčio prieigas ir harmoningai įsiliejantis į istorinį Vilniaus centrą- vos kelios minutės iki Aušros vartų, Barbakano kalno, žaliųjų miesto parkų. Išskirtiniai namai Vilniaus Senamiestyje kviečia gyventojus atrasti aukščiausius gyvenimo kokybės standartus.

Projekte iš viso yra numatyti 66 butai. Būsimieji gyventojai jau dabar turi galimybę rinktis 2-jų, 3-jų ir 4-ių kambarių butus nuo 27 kv.m. iki 110 kv.m. Daugelyje butų yra numatoma įrengti antresoles.

PROJEKTO IŠKIRTINUMAS IR PRIVALUMAI:

- Praktiška vieta su puikiai išvystyta infrastruktūra. Lengvas susisiekimas kultūrinio bei naktinio gyvenimo ar pabėgimo nuo dienos rūpesčių ieškotojams.

- Ypatingai šviesios ir racionaliai išnaudotos erdvės. Net 4m aukščio vitrininiai langai ir 4,4m siekiančios lubos suteiks išskirtinai didelės erdvės pojūtį.

- Gyvenimo kokybę ir išskirtinį komfortą užtikrins aukščiausia energetinė A++ klasė su moderniais techniniais sprendimais.

- Gyventojai savo automobilius galės parkuoti saugioje ir erdvioje požeminėje aikštelėje. Kiekvienoje parkavimo vietoje numatytas el. įvadas elektromobilio krovimo stotelės įrengimui.

- Gyvenimas aptvertoje bei apšvietoje teritorijoje, kurią visą parą stebės modernios saugos sistemos.

- Itin kokybiška statyba, medžiagos, funkcionalumas ir architektūriniai sprendimai

Numatoma statybų pabaiga – 2025 m. I ketvirtis.

Išsamesnės informacijos apie projektą ieškokite www.vilniausdziazas.lt

Kambariai
Aukšto tipas
Plotas, m2
Kaina, €
Pastato nr: - Buto nr: -
Aukštas: 1 Kambariai: 1
Plotas: 18 m²
Kaina98000 EUR
Laisvas
Pastato nr: - Buto nr: -
Aukštas: 3 Kambariai: 5
Plotas: 250 m²
Kaina1300000 EUR
Laisvas

Siųskite žinutę

Butų kainų pokyčių (OHBI) skaičiuoklė

Prašome pasirinkti nuo ir iki datas.
Ačiū!
Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta!