Atgal į paiešką

Vilniaus m. sav., Naujamiestis, A. Goštauto g.

Nuomojamos komercinės patalpos

Vilniaus m. sav., Naujamiestis, A. Goštauto g.

Nuomojamos komercinės patalpos

1 500 - 9 000
15,00 - 15,00 už m²

Apie šį turtą

Išnuomojamos įvairaus dydžio patalpos verslo klasės biurų komplekse ,,Dvynai" Goštauto g.
Modernų 12 aukštų pastatą sudaro du pastatai su jungiamuoju dviejų aukštų korpusu.
Verslo trikampyje įsikūrusios žinomos Lietuvos ir užsienio kompanijos, netoliese įsikūrusios valstybinės institucijos, prekybos centrai, viešbučiai, restoranai, kelionių agentūros ir kt., todėl bendradarbiavimo neribos dideli atstumai.
Bendras vieno pastato aukšto plotas apie 600 m² Pastato komunikacinės bei aptarnavimo sistemos yra sutelktos į glaudžią vertikalią šerdį, o aplink ją suplanuota aiški, patogi ir universali nuomojamų patalpų erdvė, atsiverianti į žalią Neries vingio panoramą.
Kiekvieno aukšto plano funkcinė sandara laisvai formuojama pagal kliento poreikius.
Komplekse įrengta erdvi ir patogi daugiaaukštė automobilių stovėjimo aikštelė, talpinanti per 600 automobilių.
Klientų patogumui nuomojama 60 vietų konferencijų salė su pilna konferencijoms skirta įranga (projektoriaus ekranas, projektorius, bevielis internetas, rašymo lenta ir kt).

Verslo centras ,,Dvyniai":
• B+ energinio naudingumo klasė;
• kompiuterizuota pastatų vėdinimo, šaldymo ir šildymo sistema;
• lankstus ir funkcionalus patalpų išdėstymas;
• bendras plotas apie 15 000m²;
• aukšto plotas apie 600m²;
• parkavimo vietų skaičius 563.

Kiekvienu konkrečiu nuomos atveju, pagal nuomininko poreikius yra pateikiamas ploto, kainos ir parkavimo vietų pasiūlymas.

+
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Sutinku su visais Nesutinku su visais

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.