B NORDIC 26 / Vilniaus m. sav., Naujamiestis, J. Basanavičiaus g.

Pasirinkite informacijos tipą Aprašymas Žemėlapis

Aprašymas

Išnuomojamos įvairaus ploto A klasės biuro patalpos Vilniaus senamiestyje, J. Basanavičiaus g. statomame verslo centre ,,B NORDIC 26".
Verslo centras „B NORDIC 26“ skirtas inovatyvioms, skandinaviško verslo tradicijoms neabejingoms įmonės.
Tai strategiškai gera vieta dirbti tarp panašias vertybes ir darbo principus turinčių verslo atstovų, o taip pat užmegzti naujų partnerysčių, siekti didesnio veiklos efektyvumo ar surasti naujų veiklos sričių.

Septynių aukštų ir beveik 6,500 m² pločio verslo centre tradiciniams ofisams numatyta 920 m² erdvė, o mažiau formaliai, kūrybiškesnei darbo aplinkai ir restoranui skirta 690 m² plotas. Šio verslo centro pastatas išsiskiria ne tik istorine architektūra, bet ir šiuolaikinei verslo aplinkai pritaikytas sprendimais. Svarbi visos koncepcijos dalis yra paslaugos suteikiamos bendrose erdvėse – didelis restoranas bei kavinė šalia recepcijos, įvairaus dydžio verslo ložės neformaliems susitikimams bei sėkmingam bendradarbiavimui, konferencijų bei susitikimų kambariai, virtuvėlės, dušai, persirengimo kambariai nuomininkams atvykstantiems dviračiais, nemokama dviračių nuoma ir saugus jų laikymas, vasaros terasa bei bendros priėmimo ir recepcijos paslaugos.

Kiekvienu konkrečiu nuomos atveju, pagal nuomininko poreikius yra pateikiamas ploto, kainos ir parkavimo vietų pasiūlymas.


Siųskite žinutę

Butų kainų pokyčių (OHBI) skaičiuoklė

Prašome pasirinkti nuo ir iki datas.
Ačiū!
Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta!