Atgal į paiešką

Vilniaus m. sav., Naujamiestis, A. Vivulskio g.

Naujas projektas

Vilniaus m. sav., Naujamiestis, A. Vivulskio g.

Naujas projektas

Apie šį turtą

Išnuomojamos įvairaus ploto biuro patalpos A. Vivulskio g. įsikūrusiame verslo centre ,,Synapse".
,,Synapse" yra daugiafunkcis verslo centras, įsikūręs pačioje Naujamiesčio širdyje.
Biurai moderniai įrengti ir iš karto tinkami naudojimui, čia įdiegtos pažangios kondicionavimo ir temperatūros reguliavimo sistemos.
Nuomininkų patogumui įrengtos posėdžių salės, pasitarimų kambariai ir virtuvės.
Praėjimo kontrolė ir individuali signalizacija kiekviename biure užtikrina maksimalų saugumą. Su identifikacine kortele patalpos prieinamos kasdien, visą parą.


,,Synapse" verslo centro privalumai:
• Moderniai įrengti biurai;
• Šiuolaikinės inžinerijos sistemos;
• Lanksčios biuro patalpų planavimo galimybės;
• Praėjimo kontrolė ir apsauga.


Kiekvienu konkrečiu nuomos atveju, pagal nuomininko poreikius yra pateikiamas ploto, kainos ir parkavimo vietų pasiūlymas.

Panašūs objektai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Sutinku su visais Nesutinku su visais

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.