Vilniaus m. sav., Naujamiestis, J. Basanavičiaus g.

Nuomojamos komercinės patalpos

Vilniaus m. sav., Naujamiestis, J. Basanavičiaus g.

Nuomojamos komercinės patalpos

350
14,00 - 14,00 už m²

Apie šį turtą

Išnuomojamos įvairaus ploto A klasės biuro patalpos Vilniaus senamiestyje, J. Basanavičiaus g. statomame verslo centre ,,B NORDIC 26".
Verslo centras „B NORDIC 26“ skirtas inovatyvioms, skandinaviško verslo tradicijoms neabejingoms įmonės.
Tai strategiškai gera vieta dirbti tarp panašias vertybes ir darbo principus turinčių verslo atstovų, o taip pat užmegzti naujų partnerysčių, siekti didesnio veiklos efektyvumo ar surasti naujų veiklos sričių.

Septynių aukštų ir beveik 6,500 m² pločio verslo centre tradiciniams ofisams numatyta 920 m² erdvė, o mažiau formaliai, kūrybiškesnei darbo aplinkai ir restoranui skirta 690 m² plotas. Šio verslo centro pastatas išsiskiria ne tik istorine architektūra, bet ir šiuolaikinei verslo aplinkai pritaikytas sprendimais. Svarbi visos koncepcijos dalis yra paslaugos suteikiamos bendrose erdvėse – didelis restoranas bei kavinė šalia recepcijos, įvairaus dydžio verslo ložės neformaliems susitikimams bei sėkmingam bendradarbiavimui, konferencijų bei susitikimų kambariai, virtuvėlės, dušai, persirengimo kambariai nuomininkams atvykstantiems dviračiais, nemokama dviračių nuoma ir saugus jų laikymas, vasaros terasa bei bendros priėmimo ir recepcijos paslaugos.

Kiekvienu konkrečiu nuomos atveju, pagal nuomininko poreikius yra pateikiamas ploto, kainos ir parkavimo vietų pasiūlymas.


Šioje svetainėje naudojami slapukai. Paspaudę "Aš sutinku" arba naršydami toliau, patvirtisite savo sutikimą. Aš sutinku

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.