Druskininkų sav., Latežerio k.

Parduodamas sklypas

Druskininkų sav., Latežerio k.

Parduodamas sklypas

85 000
298 už m²

Apie šį turtą

Pietų Lietuvoje, Dzūkijoje parduodame įspūdingo grožio teritorija ant Latežerio ežero kranto (250 metrų nuosavos ežero pakrantės). Bendras teritorijos plotas - 2,85 ha, kurią sudaro 2 sklypai. 1 sklypas paskirtis : miškų ūkio, plotas 2,3ha, 2 sklypas paskirtis: mažaaukščių gyvenamųjų namų statybos, plotas 0,55 ha. Sklypas turi priėjimą prie ežero (apie 250 metrų pakrantės). Aplink teritoriją gražus 50-75 metų pušynas, kuris kartu su ežero panoraminiu vaizdu suteikia ypatingą jausmą šiai vietai. Vaizdas iš sklypo į ežerą yra dar ypatingas tuo, kad užstatoma teritorija yra gerokai aukščiau nei pats ežeras, atsivere puikus vaizdas. Kviečiu apžiūrėti ir įsigyti šią įspūndingą vietą! Labai nuošali ir privati vieta.
Ypatinga proga įsigyti privačią ir nuošalią vietą ir turėti vientisą teritoriją su didele buferine zona nuo kaimynų, kurių šioje vietoje arti nėra. Elektros nėra, kolkas, bet pastotė už 300m.

Panašūs objektai

Visi objektai Visi

Šioje svetainėje naudojami slapukai. Paspaudę "Aš sutinku" arba naršydami toliau, patvirtisite savo sutikimą. Aš sutinku

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site.