Apie musNaujienosPaslaugosKontaktai Nemokamas būsto kainos nustatymas -

„Ober-Haus“ tarpininkavo išnuomojant patalpas naujame „Radisson Blu Hotel Lietuva“ viešbutyje Konstitucijos pr.

2019-05-29

„Ober-Haus“ išnuomojo 1.000 m² biuro patalpas naujame „Radisson Blu Hotel Lietuva“ viešbutyje Konstitucijos pr. Naujajame viešbučio priestate pirmi 3 aukštai skirti komercinėms patalpoms ir biurams, o viešbučio kambariai įrengti 4–8 aukštuose. Pastačius naująjį priestatą, viešbutis tapo didžiausiu Lietuvoje. Modernų A+ energinio efektyvumo klasės pastatą planuojama sertifikuoti tvarios plėtros BREEAM sertifikatu. Šiuo metu visos komercinės patalpos ir biurai yra išnuomoti.

„Nuomojamos biuro patalpos yra laisvai planuojamos ir įrengiamos pagal nuomininkų poreikius. Pastate įrengtas geoterminis šildymas, oro vėsinimas šalčio sijomis, požeminė dviejų lygių 109 vietų automobilių stovėjimo aikštelė su įkrovimo įranga elektromobiliams bei dviračių stovėjimo vietomis. Tai puiki vieta verslui centriniame verslo rajone, itin patogus susisiekimas“, – pasakoja Darius Tumas, „Ober-Haus“ Komercinio NT vyresnysis konsultantas.

„Ober-Haus“ interaktyviame verslo centrų žemėlapyje „OHMAP“ rasite visus nuo 1999 metų Vilniuje pastatytus ir šiuo metu statomus administracinės ir kitos paskirties pastatus, kurių naudingas biurų plotas yra ne mažesnis nei 1.000 m².

www.ohmap.lt

Ieva Dijokaitė

Marketingo ir komunikacijos vadovė +370 621 86 280 +370 5 247 21 77
ieva.dijokaite@ober-haus.lt Geležinio Vilko g. 18A, 08104 Vilnius

Butų kainų pokyčių (OHBI) skaičiuoklė

Prašome pasirinkti nuo ir iki datas.