„Ober-Haus“ paskelbta stipriausiu NT prekės ženklu Baltijos šalyse

2021-06-28

Kasmetiniuose Europos nekilnojamojo turto bendrovių prekės ženklų apdovanojimuose „Ober-Haus“ išrinkta stipriausia tarpininkavimo kompanija Baltijos šalyse.

Europos nekilnojamojo turto prekės ženklų institutas (angl. European Real Estate Brand Institute) kasmet renka stipriausius Europos nekilnojamojo turto rinkos kompanijų prekės ženklus. Berlyne įsikūręs institutas šiemet atrinko ir vertino daugiau nei 1.400 skirtingų nekilnojamojo turto bendrovių prekės ženklų visoje Europoje. „Ober-Haus“ prekės ženklas užėmė pirmąją vietą tarpininkavimo kategorijoje visame Baltijos šalių regione.

Stiprus, patikimas ir kuriantis vertę klientui prekės ženklas yra tapatus sėkmingam verslui. Todėl aukščiausia pozicija didžiausio Europos NT paslaugas teikiančių kompanijų prekės ženklų reitinge mums yra svarbus įvertinimas. Be galo didžiuojuosi, kad „Ober-Haus“ komandos jau daugiau nei 20 metų puoselėjamos vertybės – aukšta profesinė erudicija, skaidrumas, verslo etikos puoselėjimas, nuoširdus ir organizuotas darbas – pelnė klientų pasitikėjimą ir lojalumą bei lyderystę NT paslaugų rinkoje“, – sako Audrius Šapoka, „Ober-Haus“ generalinis direktorius.

Dvyliktą kartą organizuojamame tyrime balsavo ir prekės ženklus vertino daugiau nei 109 tūkst. verslo ekspertų iš 45 Europos šalių, savo balsus atidavė architektai, analitikai ir vertintojai, turto valdytojai, komercinių bankų ir kitų kredito institucijų atstovai, brokeriai, statytojai ir vystytojai, investuotojai bei advokatai. Galutiniai vertinimai buvo sumuojami išnagrinėjus įmonių poziciją rinkoje, darbdavio įvaizdį, prekės ženklo atsparumą bei tvarumą, komunikaciją ir kt.

Ieva Dijokaitė

Marketingo ir komunikacijos vadovė +370 621 86 280 +370 5 247 21 77
ieva.dijokaite@ober-haus.lt Geležinio Vilko g. 18A, 08104 Vilnius

Butų kainų pokyčių (OHBI) skaičiuoklė

Prašome pasirinkti nuo ir iki datas.
Ačiū!
Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta!