„Ober-Haus“ akcininkė „Realia Group“ plečia veiklą ir atidaro filialą Švedijoje

2017-03-08

„Realia Group“, didžiausia nekilnojamojo turto paslaugų įmonių grupė Suomijoje ir Baltijos šalyse, kuriai priklauso „Ober-Haus Real Estate Advisors“, įsigijo švedų nekilnojamojo turto valdymo bendrovę „Hestia“. „Hestia“ prisijungimas yra „Realia Group“ plėtros strategijos dalis, siekiant išplėsti nekilnojamojo turto paslaugų teikimą ir kitose Šiaurės šalyse. „Hestia“ veiks kaip „Realia Group“ filialas Švedijoje, o savo veiklą tęs ir paslaugas klientams teiks kaip ir iki šiol.

„Hestia“, įkurta 2007 metais, teikia nekilnojamojo turto valdymo ir administravimo paslaugas Švedijoje, Norvegijoje ir Suomijoje. Bendrovė yra gerai žinoma ir vertinama kaip rinkos ekspertė, į klientą orientuota įmonė. Trisdešimtyje kompanijos biurų šiuo metu dirba apie 170 darbuotojų.

„Realia Group“ turi numačiusi stiprią ir kryptingą augimo strategiją, o „Hestia“ prisijungimas padės išplėsti mūsų nekilnojamojo turto valdymo paslaugas Šiaurės šalyse. 2016-ieji „Realia Group“ buvo itin aktyvaus augimo metai ir esu įsitikinęs, kad naujas narys mums padės tapti dar konkurencingesniais nekilnojamojo turto paslaugų sektoriuje“, – teigia Matti Bergendahl, „Realia Group“ generalinis direktorius.

„Mūsų veiklos plėtra ne tik Suomijos ir Baltijos, bet ir Šiaurės šalyse, ypač Švedijoje, yra svarbus žingsnis, padėsiantis „Realia Group“ tapti stipriu paslaugų teikėju mūsų klientams Šiaurės šalyse. Mes džiaugiamės, kad „Hestia“, garsėjanti profesionaliu aptarnavimu ir gera reputacija, prisijungia prie „Realia Group“, – pasakoja M. Bergendahl.

„Man labai malonu pranešti, kad prisijungiame prie „Realia Group“ ir įžengiame į naujas rinkas. Dabar esame dar stipresni paslaugų teikėjai ne tik Švedijoje, bet ir Suomijoje bei Baltijos šalyse. Ir toliau dirbsime siekdami pateisinti lankstaus ir į klientą orientuoto partnerio vardą“, – teigia Gunnar Isaksson, „Hestia“ generalinis direktorius.

Kontaktinis asmuo:
Realia Group Oy, Matti Bergendahl, CEO, +358 40 833 5461
Hestia Fastighetsförvaltning AB, Gunnar Isaksson, CEO, +46 (0) 73 357 26 26

Ieva Dijokaitė

Marketingo ir komunikacijos vadovė +370 621 86 280 +370 5 247 21 77
ieva.dijokaite@ober-haus.lt Geležinio Vilko g. 18A, 08104 Vilnius

Ober-Haus naujienlaiškis

Butų kainų pokyčių (OHBI) skaičiuoklė

Prašome pasirinkti nuo ir iki datas.