Gilužio slėnis / Vilniaus m. sav., Pilaitė, Padekaniškių g.

Pasirinkite informacijos tipą Aprašymas Visi butai Žemėlapis

Aprašymas

NAMUOSE - KASDIEN ATOSTOGOS
Pušų apsuptame „Gilužio slėnyje“ atostogos prie ežero tęsiasi kasdien ir visus metus. Tuo mėgausis 58 šeimos, kurios įsikurs Pilaitėje, A energinės klasės modernios architektūros jaukiuose 93-108 kv m ploto kotedžuose (nuo 2017 m. lapkričio mėn.) ir 1-3 kambarių butuose su erdviais balkonais ir terasomis (nuo 2018 m. sausio mėn.). Jūsų šeima pamils saulėtus vakarus bei romantiškus pasivaikščiojimus ežero pakrante ir svaiginančią gyvenimo ramybę mieste.

UŽDARA GYVENVIETĖ
Mes pasirūpinome, kad šeimos gyvenimas mieste būtų kitoks - geresnis ir erdvesnis. „Gilužio slėnis“ - uždara ir saugi mažaaukščių daugiabučių namų ir kotedžų gyvenvietė, kurioje gyvenimas teka sava vaga, per daug nenutoldamas nuo miesto ritmo ir teikiamų privalumų. Čia erdvu - tarp namų palikome daug vietos žaliosioms poilsio ir laisvalaikio erdvėms. Gamtovaizdis diktuoja architektūrą: vyrauja modernūs mediniai dekoro elementai, ramios pastelinės spalvos, beveik visi daugiabučiuose esantys butai yra kampiniai, todėl pro didelius langus matysite daug žalumos ir namuose netruks saulės.

NAMUOSE VISADA YRA KĄ VEIKTI
Kai ežeras padvelks gaivia vėsa, norėsis grįžti į savo jaukius namus, o ten - visada yra ką veikti! Šeimai reikia įvairios veiklos, tad „Gilužio slėnio“ vidinis kiemas maloniai stebina ne tik išpuoselėta augalija, bet ir laisvalaikio bei poilsio zonų įvairove. Įrengtos atskiros erdvės žaisti: patiems mažiausiems ir vyresniems vaikams. Suaugusiems įrengti lauko treniruokliai sportui gryname ore, o bendruomenės zona skirta kaimynų pašnekesiams, susitikimams ir šventėms. Kiekvienas atras sau malonią ir turiningą veiklą grįžęs po dienos darbų. Juk namuose - geriausia!

GYVENIMO KOMFORTAS
Suprasdami kokia svarbi šeimai yra gyvenimo kokybė, mes rūpinamės švariu ir grynu oru įrengdami daugiabučiuose mechaninio vėdinimo sistemą ir suteikdami galimybę gyventojams įsirengti rekuperacinę vėdinimo sistemą. Ekonomišką ir aplinkai draugišką šilumą garantuos giluminiai geoterminiai šilumos siurbliai. Basomis kojomis vaikščioti po namus bus tikras malonumas, nes įrengiamas grindinis šildymas. Kotedžuose ekonomišką šilumą garantuos autonominė šildymo sistema dujomis.

Kambariai
Aukšto tipas
Plotas, m2
Kaina, €
Pastato nr: - Buto nr: -
Aukštas: 2 Kambariai: 2
Plotas: 44.52 m² Kaina/m²1504.94
Kaina67000 EUR
Laisvas
Pastato nr: - Buto nr: -
Aukštas: 2 Kambariai: 3
Plotas: 53.9 m² Kaina/m²1354.36
Kaina73000 EUR
Laisvas
Pastato nr: - Buto nr: -
Aukštas: 1 Kambariai: 2
Plotas: 97 m² Kaina/m²1195.88
Kaina116000 EUR
Laisvas
Rodyti kitus šio brokerio pasiūlymus

Siųskite žinutę

Ober-Haus naujienlaiškis

Butų kainų pokyčių (OHBI) skaičiuoklė

Prašome pasirinkti nuo ir iki datas.