Vila "DO" / Druskininkų sav., Druskininkų m., V. Kudirkos g.

Pasirinkite informacijos tipą Aprašymas Visi butai Žemėlapis

Aprašymas

"Saulės sonatos“ kvartalas - tai originalios architektūros kompleksas pačiame Druskininkų kurorto centre (Kudirkos g. 10). Šiuolaikiškos architektūros vilos išsidėsčiusios šalia XIX a. gotikinės bažnyčios, šimtamečiame kurorto parke. Kompleksas suprojektuotos taip, kad vilos harmoningai įsilietų į parko erdvę.

"Iki rakto" įrenguose apartamentuose galima įsikurti iš karto po notarinės pirkimo sutarties pasirašymo. Naujajam savininkui būstas perduodamas su integruotais virtuvės baldais, buitine technika, šviestuvais, įrengtais vonios kambariais ir drabužinėmis.

Statybų metu naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos, darbus prižiūri kompetetingi statybų priežiūros specialistai. Interjeru rūpinasi profesionalūs dizainieriai – jie užtikrina, kad "Saulės sonatos“ apartamentai būtų ne kvadratinių metrų skaičius, o skoninga, harmoninga erdvė.

Visi apartamentai labai šviesūs ir erdvūs dėl 2,85 m. aukščio lubų, didelių langų, terasų ar balkonų.

Kiekviename bute įrengiama nuotolinė šilumos valdymo sistema. Mobiliaja programėle ar paprasčiausia SMS žinute gyventojai gali pasirinkti vieną iš šildymo programų, kad atvykus jau rastų jaukius bei šiltus namus. Tai užtikrina ne tik komfortą, bet ir mažesnes šildymo sąskaitas. Dar viena naujovė - įjungus signalizaciją automatiškai uždaromi vandens vožtuvai, todėl gyventojai gali būti ramūs, o kaimynų lubos - sausos.

Apartamentų vertę didina tai, kad visi patogiam gyvenimui ar poilsiui reikalingi objektai – prekybos centrai, kavinės, pramogų aikštė, muzikinis fontanas, vandens pramogų parkas, Nemuno krantinė, Druskonio ežeras ar Vijūnėlės tvenkinys su įrengtais dviračių bei pėsčiųjų takais – pasiekiami per penkias minutes. Šalia komplekso yra poilsio ir sveikatingumo centras, Druskininkų gydyklos. Kitapus Nemuno esančią "Snow areną“ žiemos sporto entuziastai gali pasiekti šiemet įrengtu lynų keltuvu.

Kambariai
Aukšto tipas
Plotas, m2
Kaina, €
Pastato nr: - Buto nr: -
Aukštas: 3 Kambariai: 1
Plotas: 39.64 m² Kaina/m²2794
Kaina110754 EUR
Laisvas
Pastato nr: - Buto nr: -
Aukštas: 4 Kambariai: 1
Plotas: 39.84 m² Kaina/m²3127.63
Kaina124605 EUR
Laisvas
Pastato nr: - Buto nr: -
Aukštas: 5 Kambariai: 1
Plotas: 39.73 m² Kaina/m²3014
Kaina119746 EUR
Laisvas
Pastato nr: - Buto nr: -
Aukštas: 5 Kambariai: 3
Plotas: 59.12 m² Kaina/m²2960.08
Kaina175000 EUR
Laisvas
Pastato nr: - Buto nr: -
Aukštas: 1 Kambariai: 1
Plotas: 40.12 m² Kaina/m²2574
Kaina103269 EUR
Laisvas
Pastato nr: - Buto nr: -
Aukštas: 1 Kambariai: 3
Plotas: 59.89 m² Kaina/m²2616
Kaina156672 EUR
Laisvas
Rodyti kitus šio brokerio pasiūlymus

Siųskite žinutę

Butų kainų pokyčių (OHBI) skaičiuoklė

Prašome pasirinkti nuo ir iki datas.