Atgal į paiešką

Šiaulių m. sav., Žaliūkiai, Ragainės g.

Parduodamas namas

Šiaulių m. sav., Žaliūkiai, Ragainės g.

Parduodamas namas

52 000
1 405 už m²
 • Objekto tipas
  Parduodamas namas
 • Visas plotas
  37.00 m²
 • Sklypas
  4.06 a
 • Kambarių
  2
 • Statybos metai
  1933
 • Šildymo tipas
  Krosnis
 • Nuoroda

Apie šį turtą

RAGAINĖS G. PARDUODAMA DALIS GYVENAMOJO NAMO SU ŪKINIU GYVENAMUOJU PASTATU !!!
-------------------------------------------------------------------------------
Parduodama dalis namo RAGAINĖS G., bendras plotas 37,07 m², 4,06 a žemės sklypas, su ūkiniu pastatu, kuris įrengtas kaip gyvenamas namas. Dalyje namo yra holas, kambarys, virtuvė, šildomas krosnimi, vanduo šulinio, elektra, lauko wc, šalia yra dujų trąsa, esant poreikiui galima įsivesti dujinį šildymą. Dalyje namo yra sudėti mediniai langai ir durys, sienos dažytos, grindys- laminatas. Ūkiniame pastate yra 2 kambariai, virtuvė bei holas.
Teritorija aptverta tvora, atskirta nuo kaimynų, yra šulinys, asfaltuotas privažiavimo kelias.
---------------------------------------------
DĖL NAMO APŽIŪROS PRAŠAU SKAMBINTI TEL 863827509, 8471435511

+
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Sutinku su visais Nesutinku su visais

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.