Lvovo gatvėje pradėtos naujo būsto projekto „Centro Duetas“ statybos

2017-08-29

Vilniaus miesto centrinėje dalyje, šalia Konstitucijos prospekto, Lvovo g. 81, pradėtos naujo gyvenamųjų namų projekto „Centro Duetas“ statybos. Projektą sudaro du 6 ir 9 aukštų urbanistinės architektūros namai, kuriuose statomi 1,5, 2 ir 3 kambarių butai nuo 39 iki 74 m². Iš viso projekte – 90 butų ir trys 100–120 m² komercinės patalpos. Numatoma, kad „Centro Dueto“ statybų darbai bus baigti 2018 metų birželio mėn.

Abu namai statomi antroje namų linijoje nuo Lvovo ir Linkmenų gatvių, vidiniame kieme, todėl čia visada bus išskirtinai ramu. „Šalia esantis Konstitucijos prospektas ir jo prieigos stebina modernių verslo centrų plėtros apimtimis, kur susitelkusi stipri darbo jėga, kuri nori čia ne tik dirbti ir leisti laisvalaikį, bet ir gyventi. Jau dabar pastebime didelį susidomėjimą būstu būtent iš dirbančiųjų šalia esančiuose biuruose“, – pastebi Audrius Šapoka, „Ober-Haus“ Būsto departamento vadovas.

Projekte įgyvendinami orientuoti į gyvenimo komfortą, pirkėjų itin vertinami techniniai sprendimai – tolygiam šilumos pasiskirstymui įrengiamas reguliuojamas grindininis šildymas, šviežiam orui namuose užtikrinti – galimybė įsirengti rekuperaciją, natūralią dienos šviesą užtikrins dideli, grindis siekiantys langai. Butų išplanavimai kruopščiai apgalvoti nepaliekant neišnaudojamų kvadratinių metrų, o visi butai turės erdvias iki 17 m² terasas. Namų teritorija bus apšviesta, įrengiamas kiemas ir žaidimų aikštelė. Vaizdo kameromis stebima automobilių stovėjimo aikštelė ir sandėliukai bus įrengti požeminėje aikštelėje.

„Trejus metus iš eilės augęs Vilniaus būsto rinkos aktyvumas ir kokybiškos vidutinės klasės pasiūlos stoka pačiame miesto centre – Konstitucijos prospekte ir jo prieigose – paskatino pradėti „Centro Dueto“ statybas. Itin daug dėmesio skyrėme techniniams, butų išplanavimo ir architektūriniams sprendiniams, puikiai žinome, kad tai itin svarbu gyventojų gyvenimo komfortui ir būsimam turto likvidumui jį nuomojant ar parduodant ateityje“, – pasakoja A. Šapoka.

Projekto investuotojas – UAB „Spaineta“, statybų valdytojas – UAB „Incorpus“, pagrindiniai statybų darbai – UAB „Naresta“, koncepcijos kūrimas, rinkodara ir pardavimas – UAB „OBER-HAUS“ nekilnojamas turtas.

Plačiau apie projeką: www.centroduetas.lt

Ieva Dijokaitė

Marketingo ir komunikacijos vadovė +370 621 86 280 +370 5 247 21 77
ieva.dijokaite@ober-haus.lt Geležinio Vilko g. 18A, 08104 Vilnius

Ober-Haus naujienlaiškis

Butų kainų pokyčių (OHBI) skaičiuoklė

Prašome pasirinkti nuo ir iki datas.