Atgal į paiešką

Vilniaus m. sav., Senamiestis, Pylimo g.

Parduodamos komercinės patalpos

Vilniaus m. sav., Senamiestis, Pylimo g.

Parduodamos komercinės patalpos

172 000
1 727 už m²
 • Objekto tipas
  Parduodamos komercinės patalpos
 • Pastato tipas
  Paslaugos ir prekyba, Biuro patalpos, Kita, Medicinos/sveikatos priežiūros
 • Visas plotas
  99.62 m²
 • Kambarių
  4
 • Aukštas
  1 iš 2
 • Statybos metai
  1940
 • Nuoroda

Apie šį turtą

PATALPOS INVESTICIJAI SU ILGALAIKIU NUOMININKU!
Parduodamos 99,62 m² komercinės patalpos Pylimo g., Senamiestyje.
- Patalpos yra cokoliniame aukšte su dviem įėjimais iš pastato fasadinės dalies ir iš vidinio kiemo.
- Patalpos gerai matomos nuo intensyvaus eismo ir pėsčiųjų srauto Pylimo g., šalia yra visuomeninio transporto stotelė ir mokamos (raudona zona) automobilių stovėjimo aikštelės šalia pastato. Yra galimybė nemokamai automobilius parkuoti vidiniame namo kieme.
- Patalpas sudaro keturios darbinės erdvės ir san. mazgas. 2017 metais atliktas patalpų remontas pritaikant veterinarinės klinikos veiklai.
- Šildymas - iš centralizuotų miesto tinklų, patalpose įrengta rekuperacinė vėdinimo sistema, apsaugos ir priešgaisrinė signalizacija,
- Nuo 2017 metų patalpose po remonto įsikūrė veterinarijos klinika ir patalpų nuomos sutartis galioja iki 2025-04-01 d. Nuomininko veikla ilgalaikė ir vieta įdirbta, yra pastovūs klientai.

Patalpų pardavimo kaina - 172000 €.
UAB Ober Haus nekilnojamas turtas yra išskirtinis atstovas parduodant šį turtą.

+
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Sutinku su visais Nesutinku su visais

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.