Atgal į paiešką

Vilniaus m. sav., Senamiestis, Sodų g.

Nuomojamos komercinės patalpos

Vilniaus m. sav., Senamiestis, Sodų g.

Nuomojamos komercinės patalpos

1 450
10,16 už m²
 • Objekto tipas
  Nuomojamos komercinės patalpos
 • Pastato tipas
  Maitinimо, Rekreacijos/turizmo, Kita, Paslaugos ir prekyba
 • Visas plotas
  142.69 m²
 • Kambarių
  6
 • Aukštas
  1
 • Nuoroda

Apie šį turtą

Išnuomojamos 142,69 m² maitinimo paskirties patalpos Sodų g. 15, Senamiestyje. Patalpos yra prie intensyvaus pėsčiųjų ir transporto srauto gatvės. Patalpos išsidėsčius cokoliniame aukšte su atskirais įėjimais iš pagrindinės gatvės ir vidinio kiemo. Galima įsirengti keletą lauko staliukų klientams aptarnauti. Kavinės patalpos dėl savo didelės virtuvės ir pagalbinių patalpų tinka nuomininkui, kuris dirba su renginiais ar internetine prekyba. Patalpose yra įrengta oro rekuperacinė ir kondicionavimo sistemos, oro ištraukimo sistema iš virtuvės nuvesta iki namo stogo, elektros galia - 50 kW. Patalpų išsidėstymas: klientų salė, virtuvė su dvejomis sandėliavimo patalpomis, 2 san. mazgai su dušu, darbuotojų buitinė patalpa ir adminsitracinė patalpa. Ekonomiškas patalpų eksplotavimas. Patalpų nuomos kaina - 1450 €/mėn. GPM ir NTM mokamas papildomai.

Panašūs objektai

Visi objektai Visi
+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Sutinku su visais Nesutinku su visais

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.