Atgal į paiešką

Vilniaus m. sav., Fabijoniškės, Liudviko Zamenhofo g.

Nuomojamos komercinės patalpos

Vilniaus m. sav., Fabijoniškės, Liudviko Zamenhofo g.

Nuomojamos komercinės patalpos

1 899
11,00 už m²
 • Objekto tipas
  Nuomojamos komercinės patalpos
 • Pastato tipas
  Biuro patalpos
 • Visas plotas
  172.71 m²
 • Kambarių
  5
 • Aukštas
  2 iš 2
 • Statybos metai
  2007
 • Nuoroda

Apie šį turtą

Išnuomojamos 172,71 m² biuro patalpos Fabijoniškėse, L. Zamenhofo verslo centro II-ame aukšte.
Verslo centras yra matomas nuo Ukmergės g. ir pasižymi itin patogia dislokacijos vieta viename tankiausiai apgyvendintų Vilniaus mikrorajonų.
Taip pat verslo centras išsiskiria erdviomis saugomomis automobilių stovėjimo aikštelėmis, kuriose parkingo srautus reguliuoja išmani parkingo valdymo sistema.
Patalpoms priskiriamos nuo 6 parkingo vietų (25 Eur/vieta per mėn.).
Patalpos yra gerai įrengtos: sumontuotos naujausios apšvietimo (LED), šildymo, oro vėdinimo ir kondicionavimo, apsaugos, vaizdo stebėjimo bei priešgaisrinės sistemos, yra pilnai sukomplektuota virtuvė, kuri jungiasi su erdviu posėdžių kambariu.
Kadangi patalpos yra kampinės - jos turi daug langų ir pasižymi erdvumu ir funkcionaliu išplanavimu.
Verslo centro nuomininkai - solidžios tarptautinės ir Lietuvos kompanijos: Douglas, Makita, Olympus, Bonava, Aedilis ir kt.
Biuro nuomos kaina: 11 Eur/m² plius PVM.
Ober-Haus yra išskirtinis šio objekto nuomos atstovas.

Panašūs objektai

Visi objektai Visi
+
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Sutinku su visais Nesutinku su visais

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.