Atgal į paiešką

Panevėžio m. sav., Centras, J. Urbšio g.

Nuomojamos komercinės patalpos

Panevėžio m. sav., Centras, J. Urbšio g.

Nuomojamos komercinės patalpos

230
6,36 už m²
 • Objekto tipas
  Nuomojamos komercinės patalpos
 • Pastato tipas
  Biuro patalpos, Paslaugos ir prekyba, Kita, Medicinos/sveikatos priežiūros
 • Visas plotas
  36.15 m²
 • Kambarių
  1
 • Aukštas
  2
 • Nuoroda

Apie šį turtą

Išnuomojamos komercinės patalpos yra centrinėje miesto dalyje, pastate kuris yra gerai matomas nuo J. Urbšio, Vasario 16-osios gatvių. Šalia statinio yra nemokamos ir mokamos automobilių parkavimo vietos, numatoma elektroautomobilių krovimo stotelė. Netoliese veikia įvairių administracinės, komercinės paskirties objektų, tokių kaip Panevėžio rajono savivaldybė, SEB bankas, J. Masiulio knygynas ir kt. Patalpos naujai įrengtos, yra priešgaisrinė apsaugos signalizacija, šildymas elektra, įrengti kabinetai, galima nuomotis su baldais.
Išnuomojamas 29,13 kv.m ploto kabinetas su bendro naudojimosi patalpomis (7,02 kv.m).

Nomos kaina 230 Eur/mėn.+ GPM.

Panašūs objektai

Visi objektai Visi
+
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Sutinku su visais Nesutinku su visais

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.