Atgal į paiešką

Vilniaus m. sav., Senamiestis, Didžioji g.

Parduodamas butas

Vilniaus m. sav., Senamiestis, Didžioji g.

Parduodamas butas

255 000
4 474 už m²
 • Objekto tipas
  Parduodamas butas
 • Visas plotas
  57.00 m²
 • Kambarių
  3
 • Aukštas
  3 iš 3
 • Statybos metai
  1940
 • Šildymo tipas
  Miesto centrinis
 • Nuoroda

Apie šį turtą

Parduodamas 3 kambarių butas išskirtinėje Vilniaus miesto dalyje, Didžiojoje g.
Tai viena seniausių Vilniaus senamiesčio gatvių, jungiančių Valdovų rūmus ir Vilniaus rotušę. Šioje gatvėje stovi Šv. Kazimiero bažnyčia, bei trys cerkvės – Piatnickajos, Šv. Nikolajaus bei Prisikėlimo cerkvė.Tikri Vilniaus namai – kuriami iš aplinkos istorijos ir ypatingos Senamiesčio kasdienybės. Butas yra ramiame, uždarame kieme, pro langus atsiveria nuostabūs vaizdai į į senamiesčio bažnyčias ir stogus. Butas yra ramiame, uždarame kieme. Vos keli žingsniai per vartus ir jūs jau Rotušės aikštėje.
Butas yra remontuotinas, todėl tai puiki galimybė pritaikyti jį pagal savo poreikius. Jį lengvai galima perplanuoti ir suformuoti du atskirus miegamuosius kambarius bei svetainę kartu su virtuvės zona. Ši erdvė suteikia daug galimybių įgyvendinti savo kūrybines idėjas. Butas yra ramiame, uždarame kieme, pro langus atsiveria nuostabūs vaizdai. Laiptinė tvarkinga, mažai kaimynų, todėl gyvenimo aplinka labai rami. Vos keli žingsniai per vartus ir jūs jau Rotušės aikštėje.

Detalesnę informaciją suteiksiu pokalbio metu.
Laukiame Jūsų skambučio Tel. +37061265504
Iš anksto sustitarus butą galima apžiūrėti ir savaitgaliais.

Panašūs objektai

Visi objektai Visi
+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Sutinku su visais Nesutinku su visais

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.