Šiaulių r. sav., Ginkūnų k., Žuvėdrų g.

Parduodamas namas

Šiaulių r. sav., Ginkūnų k., Žuvėdrų g.

Parduodamas namas

49 900
815 už m²
 • Objekto tipas
  Parduodamas namas
 • Visas plotas
  61.20 m²
 • Sklypas
  12.50 a
 • Kambarių
  3
 • Statybos metai
  1980
 • Šildymo tipas
  Dujinis
 • Nuoroda

Apie šį turtą

NAMO DALIS SU ŪKINIU PASTATU IR ŽEME - UŽ BUTO KAINA !!!! GINKŪNUOSE, ŽUVĖDRŲ G., PUIKIOJE VIETOJE, PARDUODAMA DALIS GYVENAMO NAMO !!!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
PARDUODAMA dalis gyvenamo namo ŽUVĖDRŲ G. (pirmas aukštas), bendras namo plotas 61,20 m², 12,5 a žemės sklypas, 100 proc. baigtumas, namas mūrinis, stogas pakeistas į beasbestį šiferį, visos miesto komunikacijos (vanduo, kanalizacija, dujos), visa apskaita atskirta, atskiri skaitikliukai, dujinis pečius. Namas šildomas dujomis, asfaltuotas privažiavimas. Name sudėti plastikiniai langai, kambarių sienos tapetuotos, grindys - natūralaus medžio dažytos lentos, vonios kambarys kartu su wc, špyžiniai radijatoriai, medinės durys. Parduodamo namo dalis yra pirmame aukšte, kuriame yra trys kambariai, virtuvė, vonios kambarys su wc ir holas, reikia remonto, bet puiki galimybė susiremontuoti pagal savo poreikį. Teritorija aptverta tvora, tvarkingi kaimynai, namas stovi puikioje vietoje, asfaltuotas privažiavimo kelias, šalia vaikų ugdymo įstaigos, puikus susisiekimas su kitais miesto rajonais. Sudarytas bendraturčių susitarimas dėl naudojimosi namu, ūkiniu pastatu bei žemės sklypu. Tinka pirkti su banko paskola.
-------------------------------------------------------------------------------------
DĖL NAMO APŽIŪROS AR DAUGIAU INFO TEL 863827509, 841435511

Šioje svetainėje naudojami slapukai. Paspaudę "Aš sutinku" arba naršydami toliau, patvirtisite savo sutikimą. Aš sutinku

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site.